Burulaş Bursakart
Burulaş Otobüs
Bursaray
11 Mayıs 2024
BURULAŞ Yeni Genel Müdürüyle Buluştu

Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde 7, 8 ve 9 Mayıs 2024 tarihlerinde Birlikte yeniden başlıyoruz teması ile gerçekleşen , 3000’den fazla BURULAŞ çalışanının katıldığı tanışma buluşmasıyla BURULAŞ, yeni Genel Müdürüne merhaba dedi.

 

Memnun edeceğimiz Kitle Bütün Bursa Halkı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey dönemi’nde İstanbul’dan Bursa’ya transfer olan Fahrettin BEŞLİ sözlerinde her bir çalışanın Bursa Büyükşehir Belediyesini temsil ettiğini ve Bütün Bursa halkına hizmet ettiğimizi unutmamamız gerektiğinin altını çizdi. Beşli, “Patron bütün Bursa halkı, onları memnun etmek bizim en önemli görevimizdir. Bursa’da yaşayan her bir vatandaşımızın yüzünün gülmesi BURULAŞ çalışanlarının yüzünün gülmesi ile başlar ilkesi ile davranıp bütün Bursa halkı ile BURULAŞ olarak temas edeceğiz’’ dedi.

 

BEŞLİ, büyük bir coşku ile personeline “Birlikte Yeniden Başlıyoruz” mesajını vurgulayarak yapacağı hizmetlerle birlikte çalışanlarına, yeniden gülümseyeceklerinin sözünü verdi.

 

Personellerinin Sorunlarını ve Taleplerini Dinledi
Buluşmada personellerinin sorunlarını büyük bir dikkatle dinleyen BEŞLİ , tüm içtenliğiyle sorunları ve talepleri göğüsleyerek çözümler için düğmeye bastığını ve çalışmalarını hızlandırdığını belirtti. Buluşmaların sıklıkla yapılacağını dile getirirken, “Ben size güveniyorum, sizler de bana güvenin, biz hep iyi olacağız” diyerek BURULAŞ vizyonunu çalışanları ile paylaştı.

 

Coşkuyla gerçekleşen buluşma, tüm personelin katılımıyla “Aile Fotoğrafı” çekilmesi sonrası sona erdi.

 

BURULAŞ BASIN BÜLTENİ -11.05.2024

BURULAS-Yeni-Genel-Muduruyle-Bulustu (1)
BURULAS-Yeni-Genel-Muduruyle-Bulustu (1)
BURULAS-Yeni-Genel-Muduruyle-Bulustu (2)
×