NASIL GİDERİM
v
+
-

1

Budo-Teleferik yolcularımızın dikkatine!

15.05.2017 tarihi itibari ile Teleferik Uludağ hattı kapatılacak olup, Sarıalana kadar hizmet verilecektir. 

Açılış tarihi planlanmış bakımın bitimine göre duyurulacaktır.

Devamı

2

KESTEL AKTARMA MERKEZİ 22 NİSAN  CUMARTESİ GÜNÜ AÇILIYOR

Burulaş ile sözleşmeli çalışan ve Arabayatağı istasyonuna kadar hizmet veren D13, D13/A, D14, D15, D16, D16/A, D17, D18, D19, D20, D21 ve D22 hatlarının son durağı 22 nisan  cumartesi gününden itibaren Kestel Aktarma Merkezi olacak. D11 Göçmen Konutları ve 2/K Kestel Toki hatlarında çalışan araçlar ise yine eski güzergahlarında hizmet vermeye devam edecekler.

Devamı

3

BUDO ile seyahat eden yolcuların  indirimli veya promosyonlu  biletleri, turnike geçişlerinde kontrol edilmekte, ikinci elden satın alınmış ve kimlik bilgisi ile doğrulanmayan bilet sahibi yolcuların seyahatine izin verilmemektedir

Devamı

4

BUDO ve BURULAŞ HAVACILIK'TAN Bursa Teknik Üniversitesi öğrenci ve personellerine özel indirim.

Devamı

5

Bursaray İstasyonlarında yaşanan yürüyen merdivenlerin servis dışı kalma olayları incelendiğinde, çocukların yürüyen merdivenlerin ‘’ acil durdurma butonuna’’ kasıtlı olarak bastıkları ve merdivenleri durdurdukları,  el bantları üzerlerine oturarak motor arızalarına neden oldukları tespit edilmiştir. Yürüyen merdivenlerin sağlıklı olarak yolcularımıza hizmet verebilmesi için yolcularımızın bu tür olaylardan kaçınmaları ve yapanları yetkililere bildirmeleri gerekmektedir. Yürüyen merdivenlerin çalışmasına engel olanlar hakkında Kabahatler Kanunu uyarınca ve 5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu’na istinaden yasal işlem uygulanacaktır.

Devamı
Mevcut Duyuru Bulunmamaktadır..