Staj İçeriği

Her yıl yaz dönemi süresince 4 yıllık üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenimlerine devam eden ve staj yapma zorunluluğu bulunan öğrencilere staj olanağı sunuyoruz. Aramıza katılacak öğrencilerimizin, şirketimiz ve mezuniyetleri ile içinde yer alacakları meslek hakkında pratik bilgiler ile donanması ve kariyerlerinin ilerleyen zamanlarında keyifle hatırlayacakları verimli bir staj dönemi geçirmelerini sağlamayı amaçlıyoruz.

Staj programımız ile öğrencilere iş hayatını öğrenciyken deneyimleme fırsatı sunuyoruz. Kişilik ve meslek değerlendirmeleri ile öğrenciler ilgi duydukları ve başarılı olabilecekleri alanlarda çalışma imkanı elde ediyorlar. Stajları sürecinde, kendilerine verilen projeler ile yeteneklerini ortaya koyma fırsatı ve iş hayatıyla ilgili çok özel deneyimler ediniyorlar. Stajyerlerimiz, bu program sayesinde yöneticilerinin rehberliğinde gerçekleştirecekleri projelerle teorik eğitimlerini pratik hayatta uygulama fırsatı buluyor. Vaka çalışmaları, mentorluk oturumları, kariyer sohbetleri ve proje sunumları gibi birçok faaliyet gerçekleştiriyorlar. Mezuniyetlerinden sonra ise, şirketin seçme ve yerleştirme sürecinin aranan adayları olarak BURULAŞ’ın kadrosunda yer alma olanağına sahip oluyorlar.

Kurumumuza staj başvurularına müracaatlar aşağıda verilen başvuru linki üzerinden elektronik ortamda alınacaktır. Elden veya posta yoluyla başvuru kabul edilmeyecektir. Başvurular kontenjan usulünce değerlendirmeye alınacak, online mülakat yapılıp sonuçlar mülakat sırasında bildirilecektir.

Staj Başvuru Koşulları

  • 2. , 3. veya 4. sınıf öğrencisi olmak
  • Not ortalamasının 2.00 ve üstü olması
  • Stajın zorunlu olması

Başvuru için: https://biko.bursa.bel.tr/