Ulaşım Zincirine Yeni Halkalar Ekleniyor

126BURSA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI TARAFINDAN YAPILAN ÇALISMALAR DOGRULTUSUNDA NILÜFER VE YILDIRIM ILÇELERININ ULASIM ZINCIRINE YENI HALKALAR EKLENEREK, 3/G-K VE D/5 HAT NUMARALI OTOBÜSLER SEFERLERINE BASLADI.

Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin 'ulastiran ulasim' hedefi dogrultusunda yapilan çalismalar kapsaminda, Nilüfer ve Yildirim ilçelerinde 3/G-K ve D/5 hat numarali otobüsler seferlerine basladi.

Bursa'nin merkez ilçelerinden Nilüfer'deki Görükle Göçmen Konutlari ile BursaRay Özlüce Istasyonu arasindaki ulasim agini güçlendirecek olan 3/G-K hatti ile Yildirim'da Hacivat Mahallesi'nin BursaRay'a ve Sevket Yilmaz Devlet Hastanesi'ne ulasimini siklastirmasi hedeflenen D/5 hatli otobüsleri yolcu tasimaya basladi.

3/G-K hatti, Görükle'de Kocatepe Caddesi, Atatürk Bulvari, Anafartalar Caddesi, Kizilirmak Caddesi ve Uludag Üniversitesi Kredi Yurtlar Kurumu Yurtlari ve BursaRay Özlüce Istasyonu arasinda, D/5 hatti ise Hacivat Mahallesi, Ankara Yolu Caddesi, Prof. Tezok Caddesi, Mimar Sinan Bulvari, Sevket Yilmaz Devlet Hastanesi ve Siteler arasinda çalisarak vatandaslarin istedikleri yere daha rahat ulasmalarini saglayacak.

Vatandaslar, http://ulasim.bursa.bel.tr adresinden seferlerle ilgili ayrintili bilgiye ulasabilecekler.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler