Ali Kaya'ya Teşekkür Plaketi

125Sölöz Belediye Baskani Ahmet Peker, BURULAS Murahhas Üyesi Dr. Ali Kaya'yi ziyaret ederek, kendisine plaket takdim etti.
 
Bursa Büyüksehir Belediyesi Ulasim Sirketi BURULAS'in, Sölöz Belediyesi'nin otobüs aliminda gösterdigi katkilardan dolayi Sölöz Belediye Baskani Ahmet Peker, BURULAS Murahhas Üyesi Dr. Ali Kaya'ya tesekkür ziyaretinde bulundu. Sölöz Belediye Baskani Ahmet Peker, "Belediye'ye otobüs aliminda kisitli imkanlarimizi Ali Kaya'ya dile getirdik. Kendisi de otobüs firmasi ile baglantiya geçerek, Belediyemizin kaliteli ve uygun fiyatli otobüse kavusmasina yardimci oldu. Sölöz için önemi büyük olan bu destek için bizde Ali Kaya'ya küçük bir hediye takdim etmek istedik. BURULAS'in çalismalarini yakindan takip ediyoruz. Basarili çalismalarin bundan sonra da devam etmesini diliyorum" dedi.
 
Plaketten dolayi memnuniyetini dile getiren BURULAS Murahhas Üyesi Dr. Ali Kaya, halka hizmet adina tüm çalismalara açik olduklarini söyledi. Sölöz Belediyesi'nin yeni otobüse kavusmasindan dolayi mutlu olduklarini ifade eden Kaya,   Ahmet Peker'e plaket için tesekkür etti.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler