BURULAŞ'tan Sevgi Markete

119KAYIP ESYALAR YARDIMA DÖNÜSTÜ

VATANDASLARIN BURSARAY VAGORLARINDA UNUTTUKLARI ESYALAR, YASAL SÜRE DOLANA KADAR SAHIPLERI TARAFINDAN ALINMAYINCA YILDIRIM BELEDIYESI BÜNYESINDEKI SEVGI MARKET'E VERILDI.

Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS, sosyal sorumluluk bilinci güden faaliyetleri kapsaminda BursaRay vagonlarinda unutularak kayip esya bürosunda toplanan ve yasal süre boyunca sahipleri tarafindan alinmayan esyalari, Sevgi Market'e teslim etti.
 
Bursalilara konforlu ulasim imkani saglayan BURULAS'in kayip esya bürosu yetkilileri ile Yildirim Belediyesi sevgi market yetkilileri arasinda yapilan iyi niyet anlasmasi geregi; BursaRay vagonlarinda unutulan semsiye, gözlük, hirka, pantolon, makyaj malzemesi, kalemkutusu gibi esyalar, yasal sürenin dolmasinin ardindan Sevgi Market'e verildi. 2010 yilinin ilk alti ayinda BursaRay vagonlarinda unutulan toplam 138 esya, kayip esya görevlisi Havva Dudu Çetin tarafindan, Sevgi Market sorumlusu Erhan Tezcan'a teslim edildi.
 
Çetin, Büyüksehir Belediyesi ve BURULAS'in sosyal sorumluluk bilinciyle yürütülen faaliyetleri çok önemsedigini söyledi. Bu tür bagislarin çok degerli ve gerekli oldugunu anlatan Tezcan ise Büyüksehir Belediyesi'nin duyarliligindan dolayi memnuniyet duyduklarini kaydetti. Vatandaslarin evlerinde kullanilmayan giyim, aksesuar ve mobilya gibi her türlü esyayi kendilerine verebilecegini hatirlatan Tezcan, her esyayi bakimdan geçirdikten sonra ihtiyaç sahiplerine ulastirdiklarini dile getirdi.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler