BURULAŞ'tan Sosyal Sorumluluk Örneği

106BURULAS, BURSARAY ISTASYONLARINDA AÇILAN STANTLARLA TÖMER BURSA SUBESI'NIN BASLATTIGI ´TANE TANE KAPAKLARI TOPLAYALIM, ADIM ADIM ENGELLERI ASALIM´ KAMPANYASINA DESTEK VERDI.

Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS çalisanlari, engellilere tekerlekli sandalye temin etmek amaciyla Ankara Üniversitesi TÖMER Bursa Subesi'nin baslattigi ´Tane Tane Kapaklari Toplayalim, Adim Adim Engelleri Asalim´ kampanyasina destek verdi.

BursaRay istasyonlarinda toplanan 3 çuval plastik kapak TÖMER Bursa Subesi Basin ve Halkla Iliskiler Sorumlusu ve Kampanya Koordinatörü Mesut Ege Demirtas'a teslim edildi. Sosyal projelere destek vermenin BURULAS'in öncelikleri arasinda yer aldigini söyleyen BURULAS Genel Müdürü Dr. Ali Kaya, böyle önemli bir kampanyaya katki saglamaktan dolayi duydugu mutlulugu dile getirdi. BURULAS çalisanlarinin bu projeye kayitsiz kalmadigini ifade eden Kaya, kampanyaya desteklerinin devam edecegini belirtti.

Mesut Ege Demirtas da kampanyaya ilginin her geçen gün arttigini belirtti. Okullardan yogun bir talep geldigini belirten Demirtas, "Özellikle pastanelerden, süper marketlerden, otellerden, kamu çalisanlarindan büyük destek aldik. Bursalilar gerçekten çok duyarli. Kampanyamiz yeni baslamis olmasina ragmen yaklasik 1 ton kapak toplandi. Yilsonuna kadar bu rakamin 3 tona çikmasini umut ediyoruz. 13 Mayis 2011 tarihinde sona erecek olan kampanya sayesinde yaklasik 40-50 adet engelli sandalyesi dagitabilecegiz" diye konustu.

Demirtas, vatandaslarin evlerinde bulunan kullanilmayan engelli sandalyelerini de kabul ettiklerini hatirlatti.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler