BursaRay'da 'Glasgow Rangers' Uzatması

104BURSARAY'DA 'GLASGOW RANGERS' UZATMASI
- BURSA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI, BURSASPOR'UN 7 ARALIK SALI GÜNÜ (YARIN) GLASGOW RANGERS ILE KARSILASACAGI MAÇ NEDENIYLE BURSARAY SEFERLERINI SAAT 01.00'A KADAR UZATTI.

Bursa Büyüksehir Belediyesi, Bursaspor'un Sampiyonlar Ligi C Grubu'nda, 7 Aralik Sali günü (YARIN) kendi sahasinda agirlayacagi Glasgow Rangers maçi sonrasi taraftarlarin ulasimda herhangi bir sorun yasamamalari için BursaRay seferlerini saat 01.00'a kadar uzatti.
 
Türkiye'nin Devler Ligi'ndeki tek temsilcisi olan Bursaspor, sahasinda Iskoç ekibi Glasgow Rangers'i agirlamaya hazirlanirken, Büyüksehir Belediyesi de karsilasmayi izlemek için Atatürk Stadyumu'na gelecek taraftarlarin evlerine dönüste sorun yasamamalari için gereken tedbirleri aldi. Yesil beyazlilarin 7 Aralik Sali (YARIN) aksami saat 21.45'de Atatürk Stadi'nda karsilasacagi Glasgow Rangers maçi nedeniyle BursaRay seferleri 01.00'a kadar uzatildi.

Maç saati bitiminin saat 23.30'u bulacagini ifade eden Bursa Büyüksehir Belediye Baskani Recep Altepe, "Maç sonrasi vatandaslarin stattan çikisi ve istasyonlara varisi, saat 00.00'i bulacaktir. Bu nedenle BursaRay isletimi, saat 01.00'a kadar sürdürülecek. Bu sayede taraftarlar da evlerine rahat ve sorunsuz bir sekilde ulasabilecek. Bu vesile ile simdiden Bursaspor'a basarilar diliyorum" dedi.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler