BURULAŞ Personelinden Kan Bağışı

107BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI'NIN ULASIM SIRKETI BURULAS'IN PERSONELI, KIZILAY'A KAN BAGISINDA BULUNDU.
 

Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS, ulasimda yapilan atilimlarin yani sira sosyal sorumluluk içeren projeleriyle de dikkat çekiyor.

Geçtigimiz günlerde TÖMER Bursa Subesi'nin kapak toplama kampanyasina destek veren BURULAS personeli, bu kez Kizilay Kan Merkezi'ne kan bagisinda bulundu. Kizilay Kan merkezi'nin iki gün boyunca BURULAS'ta kurdugu bölümde kan veren personel, ihtiyaç sahiplerine zor anlarina destek olmanin hakli onurunu yasadiklarini belirtti. Bilinçli ve saglikli her vatandasin 6 ayda bir kan vermesi gerektigini söyleyen BURULAS Genel Müdürü Dr. Ali Kaya, "BURULAS olarak sosyal hayatta da üzerimize düseni layikiyla yapmaya gayret ediyoruz. Çalisma arkadaslarimiz da bu konuda bizi yalniz birakmiyorlar" dedi.

Saglikli her vatandasin ihtiyaç halini beklemeden Kizilay Kan Merkezi'ne kan bagisinda bulunmasi gerektigini vurgulayan Kaya, "Verdigimiz kan belki bir kisinin hayatini kurtaracak. Bu bilinç ve sorumlulukla hareket etmemiz gerekiyor" seklinde konustu.

Kizilay Kan Merkezi'nin sirket içinde kurdugu ünite ile çalisanlarin islerini aksatmadan rahatça kan verdiklerini ifade eden Kaya, kan veren personelin önemli bir vatandaslik görevini yerine getirdigini kaydetti.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler