Azmin Zaferi


101BURULAS'TA GÖREV YAPAN BORA ÖNERIÇ, AZIMLI ÇALISMALARININ KARSILIGINI, TÜRKIYE BEDENSEL ENGELLILER HALTER MILLI TAKIMI'NA SEÇILEREK ALDI.

ÖNERIÇ'IN SEVINCINE ÇALISMA ARKADASLARI DA ORTAK OLDU.

Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS'ta görev yapan Bora Öneriç, Türkiye Bedensel Engelliler Halter Milli Takimi'na seçildi.
azmin-zaferi1

    BURULAS'ta uzun süredir santral ve danisma görevlisi olarak çalisan Bora Öneriç, basariyla yürüttügü görevinin yani sira 56 kilo bransinda Türkiye Bedensel Engelliler Halter Milli Takimi'na seçilerek basarilarina basari katti.

    Mesai saatleri disinda spor çalismalarini sürdürdügünü anlatan Öneriç, "Türkiye ve Bursa'nin yüzünü kara çikarmamak adina gece gündüz çalisiyorum. Böyle önemli bir göreve seçilmekten dolayi da mutluyum ve gururluyum" dedi.
    Azimli ve sabirli çalismalarinin karsiligini milli takima seçilerek kazanan Öneriç, BURULAS Genel Müdürü Ali Kaya basta olmak üzere kendisine destek olan herkese tesekkür etti. Bora Öneriç'in heyecanina ortak olan BURULAS Genel Müdürü Dr. Ali Kaya da "Çalisma arkadaslarimizin buradaki görevlerinin disinda farkli alanlarda da basarili olmalari bizleri çok mutlu ediyor. Bizim için her çalisanimiz ayri bir deger. Biz burada bir aileyiz. Bize bu gururu yasatan Bora Öneriç'in her zaman yaninda olacagiz" seklinde konustu.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler