BURULAŞ'tan iki yeni kişiselleştirme bürosu daha

99Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS, vize bürolarinda yogunluk yasanmamasi için Arabayatagi ve Hamitler istasyonlarinda da kisisellestirme ve vize bürosu açiyor.

BURULAS, yeni BuKart alimi ve vize islemlerinde okullarin açilmasindan dolayi yasanacak yogunlugu önlemek adina 20 Eylül Pazartesi günü Arabayatagi ve Hamitler istasyonlarinda kisisellestirme ve vize bürolarini açiyor.
 
Haftanin bes günü bürolarin açik olacagini belirten BURULAS Genel Müdürü Dr. Ali Kaya, okullarin açilmasi ile birlikte özellikle ögrencilerin vize ve yeni BuKart alimi için kisisellestirme ve vize bürolarina akin ettigini hatirlatti. Bürolarda yasanan yogunlugu önlemek adina sürekli olarak sistemi gelistirdiklerini belirten Kaya, "20 Eylül Pazartesi günü Arabayatagi ve Hamitler istasyonlarindaki kisisellestirme ve vize bürolarimizi hizmete açiyoruz. Yeni kart alimi ve vize islemleri bu bürolardan da yapilabilecek. Vatandasimizin magdur olmamasi için yeni açilacak bürolarda haftanin bes günü saat 09.00 ile 17.00 arasinda hizmet verilecek" dedi.
 
20 Eylül Pazartesi gününden itibaren Gemlik kisisellestirme ve vize bürosu da hafta içi her gün açik olacak. Sehreküstü istasyonu kisisellestirme ve vize bürosu ise bu tarihten itibaren Cumartesi günü saat 09.00 ile 16.00, Pazar günü de saat 10.00 ile 16.00 arasinda hizmet verecek.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler