BursaRay tarifesine ‘VALENCIA’ uzatması

95BURSA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI, BURSASPOR'UN VALENCIA ILE KARSILASACAGI YARINKI MAÇ NEDENIYLE TARAFTARLARIN EVLERINE RAHATLIKLA DÖNEBILMELERI IÇIN BURSARAY SEFERLERINI YARIM SAAT UZATTI.

 
BURSA - Bursa Büyüksehir Belediyesi, Bursaspor'un Sampiyonlar Ligi'ndeki ilk karsilasmasinin ardindan taraftarlarin evlerine ulasimda bir sorun yasamamalari için BursaRay seferleri yarim saat uzatti. Taraftarlar maçin ardindan saat 00.30'a kadar Bursaray'i kullanabilecek.
 
Türkiye'nin Devler Ligi'ndeki tek temsilcisi olan Bursaspor, sahasinda Ispanyol ekibi Valencia'yi agirlamaya hazirlanirken, Büyüksehir Belediyesi de karsilasmayi izlemek için Atatürk Stadyumu'na gelecek taraftarlarin dönüste sorun yasamamasi için gerekli önlemleri aldi. Yesil beyazlilarin yarin aksam Atatürk Stadi'nda 21.45'te karsilasacagi Ispanyol ekibi Valencia maçi nedeniyle BursaRay seferleri 00.30'a kadar uzatildi. Maç saati bitiminin saat 23.30'u bulacagini ifade eden Bursa Büyüksehir Belediye Baskani Recep Altepe, "Stattan çikis ve istasyonlara varisin saat 00.00 bulacagi göz önüne alinarak, BursaRay isletiminin yarim saat uzatilmasi, dolayisiyla 00.30'a kadar sürdürülmesi kararina varildi. Bu sayede taraftarlarimiz evlerine ulasimda bir sorun yasamayacak. Bu vesile ile simdiden Bursaspor'a basarilar diliyorum" dedi.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler