Üniversite öğrencilerine vize kolaylığı

94ULUDAG ÜNIVERSITESI KISISELLESTIRME VE VIZE BÜROSU, ULUDAG ÜNIVERSITESI'NE KAYITLARIN BASLAMASI NEDENIYLE VIZE BASVURUSU YAPMAK VE YENI AKILLI BUKART ALMAK ISTEYEN ÖGRENCILER IÇIN 6 EYLÜL PAZARTESI GÜNÜNDEN ITIBAREN HAFTA IÇI HER GÜN AÇIK OLACAK.

BURSA - Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS, Uludag Üniversitesi kayitlarinin baslamasi nedeniyle vize bürolarinda yogunluk yasanmamasi için ögrencilere kolaylik sagliyor.
BURULAS, kisisellestirme bürolarinda yogunluk yasanmamasi ve vatandaslarin magdur olmamasi amaciyla Uludag Üniversitesi Iktisadi ve Idari Bilimler Fakültesi A Blok Giris katinda yer alan Uludag Üniversitesi Kisisellestirme ve Vize Bürosu'nun 6 Eylül Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün açik olacagini bildirdi.
 
Sehreküstü bürosu arife günü tam gün açik
Gemlik Kisisellestirme ve Vize Bürosu da okullarin açildigi 20 Eylül Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün açik olacak. Sehreküstü Istasyonu Kisisellestirme ve Vize Bürosu ise normal hizmetini sürdürürken, 20 Eylül Pazartesi'den itibaren Cumartesi günü saat 09.00 ile 16.00, Pazar günü de saat 10.00 ile 16.00 arasinda çalisacak. Arife günü ise Sehreküstü Istasyonu Kisisellestirme ve Vize Bürosu tam gün hizmet verecek olup, Ramazan Bayrami'nin ikinci günü de hizmet verecek.
 
Vize islemleri yilin her günü yapilabiliyor
BURULAS Genel Müdürü Dr. Ali Kaya, okullarin açilmasiyla birlikte yeni kisisellestirilmis BuKart alanlarinda yogunluk yasandigini hatirlatti. Akilli BuKart vizelerinin yenilenmesi isleminin tüm yil boyunca yapilabildigini hatirlatan Kaya, "BuKart'lara dolum yapildiginda vatandaslarimiza verilen MGS fislerinde vizenin bitim tarihi yazar. Vatandaslarin bu tarihe göre vize islemi için basvuru yapmalarini rica ediyoruz. Yil içinde istedikleri dönemde vizelerini yaptirabilirler. Vizesi geçen kartlarda da kartin iptali gibi bir durum söz konusu degildir. Vize islemi yapildigi andan itibaren tekrar kartlarini kullanabilirler. Yogunluk yasanmamasi ve vatandaslarimizin magdur olmamasi adina vize bitis tarihlerinin takip edilmesi gerekmektedir. Özellikle okullarin açildigi dönemde yogunluk yasanmamasi için vize bitim tarihinden üç ay öncesine kadar gelen Akilli BuKart'larin vizeleri, vize bitim tarihi göz önüne alinarak yenilenebilecektir. Üç ay öncesinde vize isleminin yapilmasindan kaynakli herhangi kayip yasanmayacaktir. Islem vize bitis tarihine göre gerçeklestirilecektir" diye konustu.

Vize tarihi nasil ögrenilir?
Indirimli ve ücretsiz kart sahipleri, vize tarihlerini, tüm BursaRay istasyonlarinda bulunan "Bu Ne Kadar" cihazlarindan ögrenebilir. Ayrica indirimli kart sahipleri, kartlarinda yükleme yaptirdiklarinda, bayi ya da gise tarafindan verilen makbuzlarin üzerinde yazili olan "vize tarihi" kismindan vizelerinin geçerli oldugu son tarih hakkinda bilgi alabilirler. Vize islemleri ile ilgili daha detayli bilgiye ise www.burulas.com.tr adresinden ulasilabilir.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler