BURULAŞ'tan dayanışma örneği

93BURSA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI'NIN ULASIM SIRKETI BURULAS ÇALISANLARI IFTAR YEMEGINDE BIR ARAYA GELEREK, DAYANISMA ÖRNEGI SERGILEDI.

 BURSA - Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS'in çalisanlari, iftar yemeginde bir araya geldi.

Merinos Atatürk Kongre Merkezi'nde (AKKM) gerçeklestirilen iftar yemeginde BURULAS personeli, is disinda bir araya gelerek keyiflice sohbet etti ve hosça vakit geçirdi. Hafif rayli sistem, otobüs isletimi, bilet sistemi, kiralik araç isletimi ve Bursa sehirlerarasi ve uluslararasi otobüs terminali isletimini sürdüren BURULAS'in iftarina yönetim kurulu üyeleri de katildi.
 
"Bu basari ekip isi"
Bursa'da ulasimin sorun olmaktan çikmasi için isletimini yaptiklari her alanda en iyi hizmeti vermek için ekip olarak canla basla çalistiklarini ifade eden BURULAS Genel Müdürü Dr. Ali Kaya, "BURULAS'in geldigi noktada katki saglayan tüm arkadaslarimiza tesekkür ediyorum. Bu basari bir ekip isidir. BURULAS çalisanlari gerçek bir ailedir. Biz de bu ekiple birlikte çalismaktan dolayi çok mutluyuz" seklinde konustu.
Iftar yemeginde dostluklarini pekistiren ve tam anlamiyla dayanisma örnegi sergileyen BURULAS çalisanlari, keyifli gecede moral depoladiklarini da dile getirdi.

 bur-yemek bur-yemek2 bur-yemek3


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler