BuKart'lara yeni yıl imajı

16- BURSA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI OTOBÜSLERI, ÖZEL HALK OTOBÜSLERI VE BURSARAY'DA KULLANILAN AKILLI BuKARTLAR YENI YIL TASARIMLARIYLA GÖZ DOLDURUYOR.

BURSA - Bursalilarin Büyüksehir Belediyesi otobüsleri, BursaRay ve özel halk otobüslerinde kullandigi akilli BuKARTlar, yeni yila özel tasarimlariyla dikkat çekiyor.Bursa Büyüksehir Belediyesi ile Bütünlesik Bilet Sistemi Isletim Sirketi E-kent, yeni yila ait özel olarak tasarlanan akilli BuKARTlari vatandaslarin kullanimina sundu. Arka yüzünde 2009 yilinin takviminin yer aldigi kartlar, yükleme yapilmasi ve aktif olarak kullanilmasi amaciyla 'Tam BuKART niteligi tasiyor.

Koleksiyonerlere müjde

Ekonomik ulasima hiz ve kolaylik saglayan kartlar, sinirli sayida üretildi. Tüm bütünlesik bilet sistemi satis noktalarindan temin edilebilecek olan kartlara, koleksiyonerlerin de ilgi göstermesi bekleniyor. Yeni yila özel olarak tasarlanan sik görünümleriyle begenilen kartlara, talep ve önerilere göre yeni tasarimlarin da yapilacagini açiklayan yetkililer, ekonomik olusu, sik görüntüsü ve çok fonksiyonlu olarak kullanilabilen kartlarin hizmet kalitesini daha da artiracagini belirttiler.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler