BURULAŞ kalite belgesini yeniledi

82BURSA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI'NIN ULASIM SIRKETI BURULAS, TSE TARAFINDAN YAPILAN DENETIMLERLE KALITE BELGESINI YENILEMEYE HAK KAZANDI.

 BURSA - Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS, insan odakli ve güvenilir hizmetlerini yenilenen kalite belgesiyle taçlandirdi.

Bursa'ya kaliteli ulasim hizmeti vermeyi ilke edinen BURULAS, dürüst, emniyetli, çevreci, gelisime açik ve yerli üretimi destekleyen çalismalariyla vatandaslarin güvenini kazanmaya devam ediyor.


BURULAS, TSE tarafindan yapilan kalite belgesi yenileme çalismalari kapsaminda, iki gün boyunca 'Hafif Rayli Sistem Yolcu Tasima Süreci', 'Otobüs Isletim Süreci', 'Bilet Sistemi Süreci', 'Kiralik Araç Isletimi Süreci', 'Sehirlerarasi Otobüs Terminali Isletimi Süreci' ile 'Müsteri Istek ve Sikayetlerini Degerlendirme Süreçleri'nde denetim geçirdi. Denetimler sonunda BURULAS, kalite belgesini yenileme hakkini kazandi.
 
"Hiçbir basari tesadüf degildir"
Çalismalarinin karsiligini basarilariyla aldiklarini ifade eden BURULAS Genel Müdürü Dr. Ali Kaya, "BURULAS, çagdas ve bilimsel yöntemlerle ulasim faaliyetlerini sürdürerek halkin yasam kalitesini yükselten, verilen hizmetten duyulan memnuniyeti kalici kilan ve bunu emniyetle yürüten bir sirkettir. Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin çizdigi yolda basari grafigimizi yükseltmek için her türlü gayreti gösteriyoruz" dedi.

Vatandaslarin ulasimda daha iyi hizmet almalari için gereken hassasiyeti gösterdiklerini vurgulayan Kaya, "Yeni kalite standartlarini yakindan takip ediyor ve kalitemizi günden güne yükseltiyoruz. Bugün Türkiye'nin gipta ile baktigi, örnek alinan bir ulasim sirketi haline geldik. Hiçbir basari tesadüf degildir. TSE'nin denetimleri sonucunda, kalite belgemizi yenilemeye hakki kazanmis olmamiz da bunun en güzel örnegidir" diye konustu.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler