BURULAŞ büyükler arasında

86BURSA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI'NIN ULASIM SIRKETI BURULAS, BTSO'NUN 2009 YILI "BURSA'NIN 250 BÜYÜK FIRMASI" ARASTIRMASINDA GEÇEN YILA GÖRE 8 BASAMAK YÜKSELEREK 31. SIRADA YER ALDI.
 
Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS, Bursa Ticaret ve Sanayi Odasi (BTSO) tarafindan yapilan 'Bursa'nin 250 Büyük Firmasi' arastirmasinda 31. sirada yerini aldi.
 

Bursa Büyüksehir Belediyesi bünyesinde sürdürülen çalismalariyla, verimliligini ve karliligini her geçen gün yükselten BURULAS, vatandaslara kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Fortune Dergisi'nin Türkiye'nin en büyük 500 sirketi listesinde 27 sira yükselerek 302'inci siradaki yerini alan BURULAS, bu kez Bursa Ticaret ve Sanayi Odasi'nin (BTSO) geleneksel 'Bursa'nin 250 Büyük Firmasi' arastirmasinda 31. siraya yerlesti. BTSO'nun 2008 yili listesinde 39'uncu sirada bulunan BURULAS, ciroda bu yil 8 sira yükselerek 31'inci sirada, sagladigi katma deger bakimindan 30'uncu siradan 25'inci siraya yükseldi.

BURULAS'in basarisindan dolayi mutlu olduklarini söyleyen BURULAS Genel Müdürü Dr. Ali Kaya, "Türkiye'de genel anlamda kamu kurumlarinin zarar ettigi ve vatandasin sirtindan geçindigi izlenimi vardir. Biz Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin de destegi ile bu izlenimi silerek kaliteli hizmetlerimizi vatandaslarimizla bulusturmanin onurunu duyuyoruz. Türkiye'nin en büyük 500 sirketi siralamasinda ve Bursa'nin 250 büyük firmasi arasinda olmaktan mutluyuz. Ücretli çalisan sayisina bakildiginda da listede gerilerde oldugumuz asikardir. Bu da az kisi ile en iyi isin yapilabilecegini göstermektedir. Verimliligimizin yurtdisinda ve Türkiye'nin çesitli illerinde takdir edilerek örnek alinmasi bizleri Bursa ve belediyemiz adina mutlu etmektedir" diye konustu.

BURULAS, TSE tarafindan yapilan kalite belgesi yenileme çalismalari kapsaminda hafif rayli sistem yolcu tasima süreci, otobüs isletim süreci, bilet sistemi süreci, kiralik araç isletimi süreci, sehirlerarasi otobüs terminali isletimi süreci ile müsteri istek ve sikayetlerini degerlendirme süreçlerinde kalite belgesini yenilemeye hak kazanmisti.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler