BURULAŞ Kızılırmak'ı ödüllendirdi.

77Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS, trafik konulu bilgi yarismasinda birinci olan Ahmet Kizilirmak'a laptop hediye etti.

 Trafik Denetleme Sube Müdürlügü tarafindan 'Trafik Haftasi' etkinlikleri kapsaminda gerçeklestirilen bilgi yarismasinin birincisi Ahmet Kizilirmak, bagli bulundugu BURULAS tarafindan ödüllendirildi.

BURULAS Genel Müdürü Ali Kaya, toplu tasimada trafik kurallarina uymanin önemini hatirlatarak, yarismada sorularin tamamini en kisa sürede yanitlayan Ahmet Kizilirmak'a IBM Lenovo marka laptop hediye etti. Kaya, sirket içi motivasyon ve verimlilik ilkelerinin önemine deginerek, "Mühim olan verimli çalismak. Bu tür yarismalarda alinan sonuçlar ve halktan gelen tesekkür mesajlari bizleri gururlandirmaktadir. Bu gurur tablolarini ödüllendirerek çalisanin ise olan güvenini ve motivasyonunu arttirmak da bize düsüyor" dedi.

Toplam 14 sorunun soruldugu yarismada, birinci olan Ahmet Kizilirmak, Türkiye Soförler ve Otomobilciler Odasi'nin Didim'de bulunan otelinde 5 günlük tatil de kazanmisti.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler