Terminal sanal ortama taşındı

88BURSA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI SEHIRLERARASI VE ULUSLARARASI OTOBÜS TERMINALI IÇIN HAZIRLANAN WEB SITESI SAYESINDE VATANDASLAR, OTOBÜSLERIN KALKIS SAATLERI VE ILETISIM BILGILERINE KOLAYLIKLA ULASABILECEK.
 
 Bursa Büyüksehir Belediyesi Ulasim Sirketi BURULAS tarafindan isletimi yapilan son düzenlemelerle modern bir hale gelen Sehirlerarasi ve Uluslararasi Otobüs Terminali, artik internet üzerinden de hizmet verecek. Hizmete giren www.bursaterminal.com.tr adresi sayesinde vatandaslar otobüslerin kalkis saatleri ve varis noktalari hakkinda en saglikli bilgiye kolaylikla ulasabilecek.

Bursa halkinin yani sira sehir disindan gelecek olan vatandaslarin da hayatini kolaylastirmak amaciyla hazirlanan internet sitesinde vatandaslar, gitmek istedikleri yerden, terminalde hizmet veren otobüs firmalarinin iletisim bilgilerine kadar pek çok bilgiye ulasabilecek. BursaRay seferlerinden, sehir içi otobüs seferlerine kadar her türlü bilginin yer aldigi internet sitesinde Bursa ile ilgili genel bilgilere de ulasmak mümkün olacak.

Kesintisiz ve konforlu ulasim
Bursa Büyüksehir Belediye Baskani Recep Altepe, kentte ulasimi kesintisiz ve konforlu hale getirmek amaciyla bir taraftan Bursaray hatlarinin genisletildigini diger taraftan da yeni alternatif yollar açildigini söyledi. Baskan Altepe, kent içi ulasimi rahatlatmak amaciyla birçok mahalleye ilave otobüs seferleri baslattiklarini da hatirlatarak, ulasimi sorun olmak çikardiklarini vurguladi. Tüm bu çalismalarin yani sira otobüs terminalinde hizmet kalitesini yükseltmek amaciyla fiziki düzenleme çalismalarinin yapildigini hatirlatan Baskan Altepe, "Halkimiz günlük islerini yaparken, zaman kaybetmemesini istiyoruz. Terminal için hazirlanan internet sitesi de halkimizin isini büyük ölçüde kolaylastiracak. Sehir disina girmek isteyen ya da sehir içi otobüs saatleri hakkinda bilgi almak isteyen vatandaslar, oturduklari yerden internete girerek bu bilgilere ulasabilecekler" diye konustu.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler