Şoförler bilgilerini yarıştırdı

74TRAFIK BILGI YARISMASINDA AHMED KIZILIRMAK 1., ISRAFIL RENÇBER 2. VE SALIH AKGÜL DE 3. OLDU.
 
Trafik Denetleme Sube Müdürlügü tarafindan düzenlenen 'Trafik Bilgi Yarismasi'nda Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS'in soförlerinden Ahmed Kizilirmak, birinci oldu.
 
'Karayolu Güvenligi ve Trafik Haftasi' etkinlikleri kapsaminda Tayyare Kültür Merkezi'nde düzenlenen yarismaya, Büyüksehir Belediyesi Ulasim Daire Baskanligi'nda görev yapan soförlerden Israfil Rençber, Soförler ve Otomobilciler Esnaf Odasi'na bagli soförlerden Ferdi Çevik, Servis Araci Isletmecileri ve Halk Otobüsleri Odasi soförlerinden Mehmet Mesekoparan, Özel Halk Otobüsçüleri Odasi soförlerinden Halit Öztürk, Kamyon ve Kamyonetçiler Odasi soförlerinden Salih Akgül ve Minibüsçüler Odasina Bagli soförlerden Erdinç Karaman da katildi.
 
Derece Büyüksehir'de
 
Ögrencilerin ilgiyle izledigi yarismada, birinciligi BURULAS'tan Ahmed Kizilirmak, ikinciligi Büyüksehir Belediyesi Ulasim Daire Baskanligi'nda görev yapan Israfil Rençber ve üçüncülügü de Kamyon ve Kamyonetçiler Odasi soförlerinden Salih Akgül kazandi.
Soförlerin 14 soruyla bilgilerini yaristirdigi yarismanin sampiyonu Ahmed Kizilirmak, Türkiye Soförler ve Otomobilciler Odasi'nin Didim'deki otelinde 5 gün tatil, plaket ve Orman Bölge Müdürlügü'nce yetistirilen tüplü fidan kazandi. Yarismanin ikincisi Israfil Rençber de netbook, plaket ve fidan ile ödüllendirilirken, yarismanin üçüncüsü Salih Akgül'e de yarim altin, plaket ve fidan armagan edildi.
Yarismanin jürisini Büyüksehir Belediyesi Toplu Tasima Sube Müdürü Mesut Emir, Trafik Denetleme Sube Müdürü Süleyman Memisçi, Il Milli Egitim Müdürlügü Temsilcisi Sinan Disçioglu ve Soförler ve Otomobilciler Odasi Baskani Hasan Topçu olusturdu.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler