Terminal hizmet kalitesi daha da artacak

48BÜYÜKSEHIR BELEDIYE BASKANI RECEP ALTEPE, ISLETMESINI BURULAS'IN ALDIGI SEHIRLERARASI OTOBÜS TERMINALINDE INCELEMELERDE BULUNDU. 
 
BURSA - Bursa Büyüksehir Belediye Baskani Recep Altepe, otobüslerle kente gelislerde ilk karsilasilan tesisin otobüs terminali oldugunu ve birçok insanin sehri terminale bakarak degerlendirdigini belirterek, Bursa Sehirlerarasi Otobüs Terminali'ndeki hizmet kalitesinin artarak devam edecegini söyledi. 
Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS tarafindan isletilen terminalde incelemelerde bulunan Baskan Altepe, BURULAS ve BOYKOOP yöneticileriyle bir araya gelerek, terminal isletim sistemi ve tesisteki sikintilar hakkinda bilgi aldi. Büyüksehir Belediyesi Baskan Danismani Mehmet Semih Pala, BURULAS Genel Müdürü Dr. Ali Kaya ile AK Parti Il Baskani Nagip Vardar'in da katildigi inceleme ziyaretinde Baskan Altepe, insaatindan bugüne kadar terminalin özenle hizmet vermesini saglayan BOYKOOP yöneticilerine de tesekkür etti.   
 
"Avrupa'ya örnek bir terminal olacak"

Bursa'nin daha yasanilabilir ve dünyaca taninan bir kent haline gelmesi için birçok projenin üretildigine isaret eden Baskan Altepe, "Terminal Bursa'nin tanitimi açisindan çok önemli bir nokta. Terminal ziyaretçilerin Bursa'ya, Bursa'nin de disariya açilan kapisidir. Terminal Bursa'nin vitrini konumundadir. Bu yüzden terminalin isletilmesini önemsiyoruz. Tesisin bugüne kadar oldugu gibi bundan sonra ki isletimindeki kalite artarak devam edecek. Türkiye'ye hatta Avrupa'ya örnek bir sehirlerarasi otobüs terminali haline gelecek" diye konustu.
BURULAS Genel Müdürü Dr. Ali Kaya ise terminalin Bursa'nin ön yüzü oldugunu hatirlatarak, "Terminal Bursa'ya gelenlerin Bursa ile ilgili izlenim edindikleri ilk yer. Terminal ile birlikte önemli bir görevi de devraldik. Bunun bilincindeyiz. Bu bilinçle devraldigimiz bayragi üst noktalara tasiyacagiz" diye konustu. Baskan Altepe, terminaldeki esnafi da ziyaret ederek, sohbet etti.
 
baskanterminaldebaskan_terminalde


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler