Terminal güzelleşiyor

69BURULAS TARAFINDAN ISLETILEN BURSA SEHIRLERARASI OTOBÜS TERMINALI, IYILESTIRME ÇALISMALARI ILE YENILENIYOR.

BURSA -
Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS tarafindan isletilen Sehirlerarasi Otobüs Terminali, iyilestirme çalismalari kapsaminda yapilan düzenlemelerle ve modern yüzüyle dikkat çekiyor.

BURULAS tarafindan 4 ay önce isletilmeye baslanan terminalde yapilan çalismalari anlatan BURULAS Genel Müdürü Ali Kaya, "BURULAS'in markasini ve kalitesini terminale tasimak için çabaliyoruz. Bursa'nin vitrini olan terminali daha iyi sartlara ulastirmak ve hem vatandaslarimizi hem de Bursa'ya gelen misafirlerimizi magdur etmemek için çalismaya devam ediyoruz" dedi.

Terminalin yeni ve modern bir hale kavusmasi için çalismalarin hizla sürdügünü anlatan Kaya, "Bursa halkina ve bizlere güvenerek terminalin isletmesini veren Büyüksehir Belediye Baskani Recep Altepe'ye karsi sorumluluklarimiz var. Biz elimizden geleni yapiyoruz. Yazihane ve isletme sahipleri de bize bu konuda destek oluyorlar. Isletmeler görüntü olarak da kalite olarak da yenileniyor" diye konustu.
 
Terminalde devam eden çalismalar
Terminalde kirik ve eksik olan oturma gruplarinin büyük bir kisminin onarildigini, dükkanlarin önündeki asiri tasmalarin önlendigini anlatan yetkililer, ariza ihtimaline karsi otomatik kapilar için 6 set otomatik kapi siparisinin yapildigini, 150 adet küllüklü çöp kutusu alinarak montajinin tamamlandigini, arizali olan bagaj tasima arabalarinin onariminin yapildigini ve 15 adet yeni bagaj tasima arabasi siparis edildigini söyledi.

Yeni otopark sahasinin giris çikis ve otomasyon düzenlemeleri ve kapali devre kamera sisteminin iyilestirilmesi çalismalarina devam edilen terminalin çevre düzenlemelerinin Büyüksehir Belediyesi ile koordineli sürdürüldügünü anlatan yetkililer, çöp ve atik ayirma sahasi için de Osmangazi Belediyesi yetkilileri ile görüsülerek iyilestirme çalismalarina baslandigini belirtti.

Terminalde vatandaslara kolaylik saglayacak elektronik yolcu bilgilendirme sistemi kurulmasi için çalismalarin baslatildigini ifade eden yetkililer, terminalin mescit bölümündeki abdest alma kisminin ve mescit içi halilarinin yenilendigini dile getirerek, terminal sahasindaki toplam 11 ayri noktaya uydudan güncellemeli digital saat montajlari yapilacagini da söyledi.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler