BURULAŞ başarılı şoförlerini ödüllendirdi

63BURSA - Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS'in otobüs isletmesinde görev yapan soförler, basarili çalismalarindan dolayi ödüllendirildi.
 
BURULAS'in otobüs soförlerinden, bilinçli ve özverili tavirlari nedeniyle yolculardan gelen tesekkürler dogrultusunda belirlenen Gökmen Aslan, Murat Keser, Tahir Gözebe, Fatih Akbas, Hüseyin Çavusoglu ve Cemil Kulakli'ya tesekkür berati verildi. Soförlere ödüllerini takdim eden BURULAS Genel Müdürü Ali Kaya, sirketin otobüs soförlerinin hizmetleriyle örnek oldugunu söyledi. Soförleri islerine duyduklari saygidan ve sorumlu davranislarindan dolayi tebrik eden Kaya, Bursa'da BURULAS otobüs soförlerinin fark edildigini belirterek, "Büyüksehir Belediye Baskani Recep Altepe'nin destegi ve hassasiyetiyle Bursa'nin ulasimda Türkiye'ye örnek olmasi için çalisiyoruz. Türkiye'nin en genç otobüs filosu olma özelligiyle sürdürdügümüz çalismalarimizda soför arkadaslarimizin da destegini hissediyoruz" dedi.
Basarilariyla takdir toplayan soförler ise ödül gururunu yasadiklari törende, vatandaslara gösterdikleri nezaketi Bursalilarin hak ettigini söyledi. Törene Otobüs Müdürü Erdinç Alkan ile Otobüs Hareket Sefi Necati Parlak da katildi.
 
odul2


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler