Büyükşehir başarılı öğrencileri ödüllendirecek

59BÜYÜKSEHIR BELEDIYE BASKANI RECEP ALTEPE, GENÇLERI HAYATLARINA YÖN VERECEKLERI BU SINAV ÖNCESI MOTIVE ETMEK IÇIN BÖYLE BIR KAMPANYA DÜZENLEDIKLERINI SÖYLEDI.
 
Bursa Büyüksehir Belediyesi, zorlu üniversite maratonu öncesi düzenlendigi kampanya ile üniversite sinavinda dereceye girecek ögrencileri otomobil ve laptopla ödüllendirecek. Büyüksehir Belediye Baskani Recep Altepe, ögrencilerin motivasyonuna katki saglamak için böyle bir kampanya düzenlediklerini söyledi.
 
Sinav öncesi motivasyon 
Bursa Büyüksehir Belediyesi her yil yaklasik 1,5 milyon gencin gelecegine yön vermek için girdigi üniversite sinavi öncesi, önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atti. Baskan Recep Altepe, ilk kez düzenlenen kampanyayi BURULAS'ta düzenlendigi basin toplantisiyla kamuoyuna duyurdu. Büyüksehir Belediyesi Genel Sekreter Yardimcisi Necmettin Senocak, Baskan Danismani Taha Aydin, BURULAS Genel Müdürü Ali Kaya ve Büyüksehir Belediyesi Meclis Üyesi Muhammet Yavuz Ünlü'nün de katildigi toplantida konusan Baskan Altepe, amaçlarinin gençleri sinavlara daha da motive etmek oldugunu söyledi. 
 
Büyük ödül otomobil 
Baskan Altepe, toplumun her kesimini kapsayan farkli çalismalarin yaninda sosyal sorumluluk geregi gençlerin egitimine de büyük önem verdiklerinin altini çizdi. Gençlerin en iyi sekilde yetismesi için merkezi hükümetin yetisemedigi konulara yerel yönetimler olarak egildiklerini dile getiren Baskan Altepe, "Esit agirlikli 1-2, sayisal 1-2, sözel 1-2 ve yabanci dil olmak üzere 7 kategoride yapilan sinava girecek ögrencilerimizin motivasyonuna katki saglamak istiyoruz. Her kategoride ilk 10'a giren Bursa'daki liselerden mezun olmus gençlerimize birer sifir kilometre otomobil hediye edecegiz. Yine ilk bine giren ögrencilerimizi de laptopla ödüllendirecegiz. Gençlerimin bu sinava daha iyi hazirlanmalarini, performanslarini daha iyi degerlendirmelerini ve hedefe ulasmalarini tesvik etmek istiyoruz" dedi.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler