BURULAŞ'ta halk günü

57BURULAS FAALIYETLERINI DAHA YAKINDAN TANITMAK AMACIYLA HAZIRLIGI 'HALK GÜNÜ PROJESI' ILE HER AYIN SON PERSEMBE GÜNÜ VATANDASLARI, ISLETME VE BAKIM MERKEZI'NDE AGIRLIYOR.
 
BURSA - Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS, bir ilke imza atarak, vatandaslara ulasim hizmetleriyle ilgili daha çok bilgi verebilmek için "Halk Günü" düzenliyor.
Büyüksehir Belediyesi'nin seffaf yönetim anlayisinin bir göstergesi olarak hazirlanan proje kapsaminda, toplu tasima ile ilgili sikayet ve önerilerini form ve telefonlar araciligiyla ileten duyarli vatandaslar arasindan belirlenen 10 kisi, sirketin isletme kontrol merkezi ile tren bakim atölyelerini inceleme firsati buluyor. Vatandaslar ayrica BURULAS'in ulasim hizmeti ile ilgili detaylari Kalite Sistem Yöneticisi Aysun Durna'dan alabiliyor.
 
Kent ulasim sistemi, otobüs ve rayli sistem tasimaciligi ilgili merak ettikleri sorulara teknik bir geziyle kapsamli cevaplar bulan vatandaslar, kapilarini halka açan Büyüksehir Belediyesi ve BURULAS'a tesekkür ettiler.
 
BURULAS'in vizyon ve misyonu ile isletim alanlarinin yapilanmasi hakkinda vatandaslari bilgilendirmeyi amaçlayan halk günü projesi, her ayin son persembe günü 10.00 ile 11.00 saatleri arasinda gerçeklestirilecek.
 
Halk gününe katilmak isteyen vatandaslarin, www.burulas.com.tr adresindeki basvuru formunu doldurmalari gerekiyor.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler