BURULAŞ ailesi 9.yıl dönümünde buluştu

54BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI'NIN ULASIM SIRKETI BURULUS'IN 9. YIL DÖNÜMÜ BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI'NIN BÜROKRAT VE TEKNOKRATLARININ YANI SIRA BURULAS ÇALISANLARININ KATILIMIYLA DÜZENLENEN YEMEKLE KUTLANDI.
 
BURSA - Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS'in 9. yil dönümü, çalisanlar ve yöneticiler ile Büyüksehir Belediyesi'nin bürokratlarinin katildigi aksam yemegi ile kutlandi.
 
Mudanya Montania Otel'de düzenlenen yil dönümü yemeginde konusan Büyüksehir Belediyesi Genel Sekreteri Seyfettin Avsar, BURULAS'in, Bursalilara ulasim alaninda en kaliteli hizmeti sundugunu kaydetti. Rayli sistem, otobüs ve terminal isletmeciliginde Türkiye'ye örnek olan BURULAS'in 9. yilinda hizmete kalitesini artirarak devam ettigini dile getiren Avsar, bu basariyi saglayan BURULAS yönetici ve çalisanlarini tebrik ederek, kaliteli hizmetin devamini diledi.         
BURULAS Genel Müdürü Dr. Ali Kaya da sirketin yatirim ve çalismalari hakkinda bilgiler verirken, BURULAS'in BursaRay isletmesine, elektronik ücret toplama sistemini ve otobüs isletmesini dahil ettigini söyledi. Bu yil da terminal isletmesini bünyesine katan BURULAS'in artik toplu tasim konusunda entegre bir ulasim hizmeti vermeye basladigini hatirlatan Dr. Kaya, "BURULAS, bu isletmecilik yapisi ile yurt içindeki ve yurt disindaki çok sayida toplu tasim birimine örnek olmustur. Bu basariyi personelimizin ve yöneticilerimizin özverili çalismalariyla elde ettik.  BURULAS personeli bilinçli, dinamik ve özverili çalismasiyla bugüne kadar Bursa halkina kusursuz toplu tasim hizmeti verdigi gibi, BURULAS'i da verimlilikte benzer isletmeler arasinda en yüksek noktaya tasimistir. Rüstünü ispatlayan BURULAS, önümüzdeki günlerde toplu tasim sistemlerinin planlamasi, projelendirilmesi, müsavirligi de dahil olmak üzere kentimizdeki toplu tasimla ilgili her türlü faaliyette görev almakta hazir ve isteklidir" diye konustu.
 
Büyüksehir Belediyesi Baskan Danismani ve Bursa Kent Konseyi Baskani Mehmet Semih Pala, Büyüksehir Belediyesi Genel Sekreter Yardimcisi Bayram Vardar ile BUSKI Genel Müdürü Ismail Hakki Çetinavci'nin yani sira yönetim, denetim kurulu üyelerinin de hazir bulundugu gecede, BURULAS'in 10 personeline çalismalarindaki basarilarindan dolayi tesekkür plaketi verildi.
 

yildonumuyildonumu1


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler