Ayın şoförü Nadi Aybey

53BURSA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI'NDE ARALIK AYININ EN BASARILI OTOBÜS SOFÖRÜ OLARAK BELIRLENEN NADI AYBEY, PLAKETINI BURULAS GENEL MÜDÜRÜ ALI KAYA'DAN ALDI.

BURSA - Bursa Büyüksehir Belediyesi'ndeki otobüs soförleri arasinda Aralik ayinda gösterdigi performansla 'ayin soförü' seçilen Nadi Aybey, plaketini BURULAS Genel Müdürü Ali Kaya'dan aldi.
 
Büyüksehir Belediyesi otobüs soförlerinin belediyenin halkla en yakin temsilcileri olduklarini belirten BURULAS Genel Müdürü Ali Kaya, bu kesimde çalisanlarin egitimlerinin önemli oldugunu söyledi. Toplu ulasimda çalisan tüm soförlere örnek olmasi amaciyla her ay bir soförün basarili ve düzenli çalismasiyla 'ayin soförü' ödülüne layik görüldügünü hatirlatan Kaya, bu uygulamanin otobüs isletmesindeki hizmet kalitesinin artmasina katki sagladigini söyledi.
Halkin BOI ve BURULAS soförlerinin nezaketinden memnuniyet duydugunu belirten Kaya, plaketini verdigi Nadi Aybey'in basarili çalismalarinin devamini diledi. Aybey de mesleginde 15 yillik deneyime sahip oldugunu belirterek, ödülün kendisini çok sevindirdigini, Bursa ve Bursalilar için çalismaya devam edecegini söyledi.
Törende Büyüksehir Belediyesi Ulasim Daire Baskani Tacettin Kinay ve Toplu Tasima Sube Müdürü Mesut Emir de hazir bulundu.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler