BURULAŞ'tan otobüs şoförlerine özel eğitim

50BURSA - Bursa Büyüksehir Belediyesi istiraklerinden BURULAS'a bagli olarak hizmet veren otobüs soförlerine uzmanlar tarafindan 'Ekonomik Araç Kullanimi' ve 'Araçlarda Elektronik Donanim' konulu teknik egitimler verildi.
 
Bursa ulasiminda söz sahibi konumda bulunan BURULAS, personeline yönelik mesleki egitimlerine araliksiz devam ediyor. BURULAS'in sari otobüslerini kullanan soförler, uzman egitmenler Olcay Apa ve Cem Altindis'ten bilgi aldilar. Üç gün süren egitimlerde araçlarin nasil daha ekonomik kullanilacagi ve araçlardaki elektronik donanimin detaylari hakkinda bilgilerini pekistiren soförler, egitim neticesinde daha az maliyetle araç kullanarak tasarruf saglamis olacaklar.
 
BURULAS Otobüs Müdürü Erdinç Alkan ile sorumlular Necati Parlak ve Mustafa Çakmak'in da aralarinda bulundugu egitimde, uygulamanin önemine deginen Erdinç Alkan, "Egitimlerin hem soförlere ve belediyemize, hem de vatandaslara faydalari tartisilmaz. Soförlerimiz egitimler sayesinde bir yandan daha bilinçli araç kullanirken ayni zamanda vatandaslarla diyaloglarinda da örnek gösterilmektedir" dedi. Alkan, egitimlerin yil içerisinde psikoteknik ve motivasyon agirlikli konularla devam edecegini sözlerine ekledi.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler