BURULAŞ hizmet kalitesini arttırıyor

49Bursa Büyüksehir Belediyesinin istiraklerinden olan BURULAS bünyesinde bulunan Bütünlesik Bilet Sistemleri birimine bagli olarak vize islemlerini gerçeklestiren ofislerde hizmet kalitesi artiyor. 

Sistem kurulumu 12-13 Aralik 2009 tarihlerinde gerçeklestirilecek olan Bursa Ulasim-Toplu Tasim Isletmeciligi San. ve Tic. A.S. (BURULAS) vize ofisleri, bu tarihler içinde hizmet veremeyecek. Iki gün sürecek olan sistem kurulumu sonunda daha kolay ve hizli hizmet verebilmeyi amaçlayan BURULAS Murahhas Üyesi Dr. Ali Kaya, "Amacimiz hizmet kalitesini her geçen gün arttirmaktir. Bu anlamda da vize ofislerimiz için yeni bir sistemi uygulama karari aldik. Böylelikle vatandaslarimizin islemlerinin daha kolay yaptirabilmeleri saglanacak. Sistemin kurulmasi sadece iki günümüzü alacak. Bu iki gün sonunda yeniden vize islemleri daha donanimli bir sekilde devam edecek. Iki gün için vatandaslarimizdan daha sabirli olmalarini bekliyoruz" dedi. 
 
Vize ofislerinin 12 - 13 Aralik 2009 tarihlerinde kapali olmasindan dolayi islem yaptiracak vatandaslar, 14 Aralik 2009 tarihinde baslayacak olan yeni sistemle birlikte yeniden islemlerini sürdürebilecekler.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler