BURULAŞ'tan başarıya ödül

45BURULAS OTOBÜS ISLETMESI'NDE GÖREV YAPAN SOFÖRLER GÖKMEN ASLAN ILE MURAT KESER, BASARILI ÇALISMALARINDAN DOLAYI TESEKKÜR BELGESI ILE ÖDÜLLENDIRILDI.
 
BURSA - Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin istiraklerinden Türkiye'nin en genç otobüs filosuna sahip olan BURULAS'in basarili otobüs soförleri, tesekkür belgeleriyle ödüllendirildi.
 
Bursalilara hafif rayli sistem ve otobüs gibi toplu tasim hizmeti veren BURULAS'in otobüs soförlerinden Gökmen Aslan ve Murat Keser, örnek çalismalarindan ötürü BURULAS Murahhas Üyesi ve Genel Müdürü Dr. Ali Kaya tarafindan ödüllendirildi. 
Kaya, geçtigimiz gün Izmir Yolu üzerinde yasanan kazada kontrollü tutumundan dolayi kazanin etkisini en aza indiren Keser ile kibar tavirlariyla dikkat çeken Aslan'a tesekkür berati ve hediye verdi. Aslan ve Keser'i islerine duyduklari saygi, is disiplini ve sorumlu davranislarindan dolayi tebrik eden Kaya, BURULAS'in her yönden ayricalikli hizmet vermek için çalistiklarini söyleyerek, "Büyüksehir Belediye Baskanimiz Recep Altepe'nin destegi ve hassasiyetiyle Bursa'nin ulasim anlaminda her konuda Türkiye'ye örnek olmasi adina çalisiyoruz. Örnek çalismalarimiz, soför arkadaslarimizin kaliteli tavirlariyla da pekisiyor. Çalismalarimiza ayni titizlikle devam edecegiz" diye konustu.
odulodul1
 
Törene BURULAS Mali Isler Müdürü Güven Özütemiz, Otobüs Müdürü Erdinç Alkan ve Otobüs Hareket Sefi Necati Parlak da katildi.
 

 


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler