Memur Adaylarına Sınava Ücretsiz Ulaşım!

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nden memur adaylarına müjdeli haber. 14 Temmuz 2019 Pazar günü yapılacak olan KPSS sınavına girecek memur adayları sınava giriş belgelerini göstererek Bursa kent içi toplu taşımadan ücretsiz yararlanabilecekler.

 

ÖSYM tarafından düzenlenecek olan ve 14 Temmuz’da yapılacak olan KPSS sınavına Bursa’da girecek olan memur adaylarına kent içi toplu taşıma ücretsiz sağlanacak. 14 Temmuz Pazar günü sabah 08.00 ile akşam 18.00 arasında Bursa kent içi ulaşımda KPSS sınav giriş belgesini gösteren memur adayları toplu ulaşımdan ücretsiz olarak faydalanabilecek. Sınav giriş belgesini gösteren adaylar turnike ve validatörlere kart/bilet okutmadan biniş yapacaklar ve bir biniş belgesi ile sadece 1 kişi toplu taşıma araçlarına binebilecek. Sınav sonrasında geri dönüşler için ücretsiz uygulamadan yararlanmak isteyen adayların sınav giriş belgelerini imha etmeden yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

 

Ücretsiz ulaşım BursaRay, tüm Burulaş otobüsleri ile tüm Özel Halk otobüsleri ve ilçelerdeki halk otobüslerinde geçerli olacak ücretsiz ulaşım uygulaması ilçelerden merkeze gerçekleşen taşımalarda geçerli olmayacak.


Yayınlanma Tarihi : 10.7.2019
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler