Burulaş’tan Çalışanlarına Tam Destek

Burulaş otobüs şoförünün saldırıya uğrayarak darp edilmesi ve bu tür olaylara karşı BURULAŞ Genel Müdürü Mehmet Kürşat Çapar, Türk-İş’e bağlı DEMİRYOL-İŞ Sendikası Adapazarı Şubesi Başkanı Cemal Yaman ve TÜRK-İŞ Bursa 8. Bölge Temsilcisi Sabri Özdemir Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminalinde basın açıklaması yaptı.

Darp edilen şoför, olayın yaşanmasının ardından hukuki işlemlerin başlatıldığını ve davadan vazgeçmeyeceğini belirtti. Sendika üyelerinin sloganlar atarak bu tür mağduriyetlerin yaşanmaması adına tepkilerini dile getirdi.  BURULAŞ Genel Müdürü Mehmet Kürşat Çapar, yolcuların hakları olduğu gibi çalışanların da haklarının olduğunu belirterek bu ve benzeri olayların bir daha yaşanmamasını yolculularımızın ve şoförlerimizin karşılıklı anlayış içinde seyahat etmelerini dile getirdi. Burulaş, misyon edindiği yolcu memnuniyetini her konuda geliştirmeye devam edecektir dedi.

Burulaş Genel Müdürü Mehmet Kürşat Çapar, şoför kardeşlerimiz alın teriyle çalışıp evine ekmek götüren gece gündüz demeden çalışan vefakar insanlardır bu sebeple otobüs şoförlerimize, vatmanlarımıza ve metro görevlilerimize yapılan saldırıların her daim takipçisi olacağız dedi.


Yayınlanma Tarihi : 1.8.2018
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler