BURULAŞ AKADEMİ TANITIMI YAPILDI.

BURULAŞ bünyesinde kurulan BURULAŞ AKADEMİ’nin tanıtımı, şirket personeli ve yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. BURULAŞ Genel Müdürü Mehmet Kürşat ÇAPAR’ ın iştirak ettiği tanıtım toplantısında, Akademi Danışmanının yaptığı sunumla TS-EN ISO IEC 17024 standartı ve MYK, TÜRKAK başvuru ve akreditasyon süreçleri ile ilgili bilgi verildi.

BURULAŞ Genel Müdürü Mehmet Kürşat ÇAPAR, Bursalılara daha iyi hizmet sunabilmek için yoğun gayret sarf ettiklerini vurgulayarak, "Hedeflediğimiz vizyon projelerimizle ulaşım sektöründeki insan kaynağı kalitesini ve şoförlük mesleğini daha saygın ve kaliteli hale getirmek için  'BURULAŞ AKADEMİ' projesini hayata geçirdiklerini belirtti. Bu proje sayesinde eğitim ile farkındalığı ve kaliteyi yükseltmenin yanı sıra mesleki yeterlilik belgesi veren bir kuruluş haline de geleceklerini ve böylece kalifiye personeli de resmi olarak belgelendirmiş olacağız açıklaması yapıldı.

Yerel yönetimler, meslek kuruluşları, üniversiteler, sivil toplum örgütleri, ticaret odaları, eğitim kurumları, bakanlıklar ve ulaşım sektörü kuruluşları gibi birçok unsurla işbirliği ve ortak projelere açık olduklarını ve karşılıklı fikir, proje ve eğitim konularında ortak çalışmalar yapacaklarını vurgulayan BURULAŞ Genel Müdürü Mehmet Kürşat ÇAPAR, ‘’BURULAŞ AKADEMİ’’ nin Bursa’ya ve ulaşım sektörüne hayırlı ve uğurlu olması dilekleriyle tanıtım toplantısının kapanışını yaparak projede yer alan çalışanlara başarılar diledi.


Yayınlanma Tarihi : 24.7.2018
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler