TERMİNAL ESNAFI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

TERMİNAL ESNAFI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

(Bursa) Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali esnaflarının düzenlemiş olduğu ve birçok yolcuyu bir masada toplamanın maneviyatıyla İftar yemeğini gerçekleştirildi.

Burulaş Genel Müdürü, Sayın Mehmet Kürşat Çapar’ında katıldığı iftar yemeğinde;  terminal esnafları ve yolcular, ramazan ayının vazgeçilmezi olan toplu iftar yemeklerinde bulunmanın huzuru ile bir sofrada birleştiler. Burulaş Genel Müdürü Mehmet Kürşat Çapar; “Öğrencilerimizin karne sevinci yaşadığı bugünde ve bazı öğrencilerimizin memleketlerine giderken,  farklı şehirlerden yolcularımızın iftar sofrasında buluşması bir kez daha bizlere ramazan ayının önemini bu mübarek ayda maneviyatımızla doruklara ulaşmasını sağlamıştır” diye belirtti. Geniş bir katılımın olması sebebi ile iftarı terminalde karşılayan yolcular, bu tür organizasyonlar ramazan ayının önem ve değerini artırmakta olduğunu söylediler.

Burulaş Genel Müdürü Çapar; iftar sonrası esnaflarla sohbet edip, öğrenci ve yolcularla yakından ilgilendi ve daha sonra otobüs hareket şefliğinde otobüs şoförleriyle sohbet edip, çözüm ve önerilerde bulunarak herkesin takdir ve sevgisini kazandı.

Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler