Miniklerin BURULAŞ Ziyareti

40Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS,  çocuklarin ulasim ile ilgili bilgilerini arttirmak adina, okullardan gelen ziyaret taleplerini degerlendiriyor.

Yildirim Belediyesi Kresi'nin 5 ve 6 yas gurubunda 35 ögrenci ile 3 ögretmen, BURULAS Genel Müdürlügü'nde, trenlerin bakim ve onarimlarini yerinde görmek için ziyarette bulundu. Yüksek Ihtisas Hastanesi'nden BursaRay'a binerek Genel Müdürlük binasina gelen ögrencilerin özellikle BursaRay'a ilk kez binenlerin heyecani yüzlerine yansidi. BURULAS Bakim ve Onarim atölyesinde isletim disinda olan ve bakimlari yapilan trenleri görme firsati bulan minikler ögrenciler anlatilanlari dikkatle dinledi. Mutluluklari gözlerinden okunan minik ögrenciler daha sonra tren sürücülerinin egitim gördükleri simülatör odasinda da bol bol fotograf çekildi.

Geziden oldukça memnun olduklarini ifade eden Yildirim Belediyesi Kresi Okul Müdürü Nursen Büyük, "Bu tür ziyaretler çocuklarimiza faydali olmakta. Trenleri yerinde görmeleri akilda kaliciligi saglayacak ve toplu tasim araçlarini kullanirken daha bilinçli olacaklar" dedi.
Ziyaret sonunda minik ögrenciler, BURULAS Pazarlama ve Halkla Iliskiler Koordinatörü Cansel Oruç'a çiçek ve hediye takdim ederek tesekkürlerini ifade etti.
miniklerminikler1


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler