BURULAŞ İLE KARACABEY BURSA’YA DAHA YAKIN

BURULAŞ İLE KARACABEY BURSA’YA DAHA YAKIN


KARACABEY- KÜÇÜK SANAYİ SEFERLERİ BAŞLADI
 

BURSA - Kent içi ve şehirler arası ulaşımın yükselen markası Burulaş, bütünşehir anlayışı kapsamında yakın zaman önce başlattığı Mustafakemalpaşa -Küçük Sanayi seferlerine 901 numaralı hat ile Karacabey-Küçük Sanayi’yi de ekledi.

Bursa’da şehir içi ulaşım alanında raylı sistemler ve geniş otobüs ağı ile Bursalılara kaliteli ulaşım hizmetini sürdüren Burulaş, bütünşehir kapsamında ilçelere de ulaşım konusunda çalışmalarına devam ediyor. Burulaş, yakın zaman önce başlattığı Mustafakemalpaşa -Küçük Sanayi seferlerinin ardından Karacabey-Küçük Sanayi seferlerini de başlattı. 901 numaralı hat ile seferlerine başlayan Burulaş, Mustafakemalpaşa’nın ardından Karacabeylileri de kaliteli ulaşım ile buluşturdu.  901 hattı ile hem Burulaş hem de özel sektörden bir firma  aynı güzergâh üzerinde farklı kalkış saatleri ile hizmet veriyor.

ÇEVRE İLÇELERDE DE ULAŞIM YOLUNDA
Burulaş’ın kent içi ulaşımın yanında bütünşehir düzenlemesi sonrasında ilçelere yönelik hizmet ağını genişletmeye devam ettiğini hatırlatan Burulaş Genel Müdürü Levent Fidansoy, “Kısa süre önce  801 numaralı otobüs hattı ile Mustafakemalpaşa ve Küçük Sanayi arası başlattığı seferlerinin ardından, şimdi de 901 numaralı otobüs hattı ile Karacabey-Küçük Sanayi arasında da hizmet vermeye başladık. Burulaş olarak vatandaşlarımızın daha kaliteli ulaşım hizmeti almaları adına yatırımlarımız ve çalışmalarımız devam ediyor” dedi. 901 numaralı hattın çalışma saatleri ile ilgili bilgi veren Burulaş yetkilileri, Hafta içi her gün karşılıklı olarak gerçekleştirilecek seferlerin 2 saatlik aralarla Karacabey-Küçük Sanayi istikametinde  08:00 - 20:00, Küçük Sanayi- Karabey istikametinde ise  07:00 – 19:00 saatleri arasında yapılacağını belirtti. Karacabey Otogarı – Balıkesir Bursa Yolu – Küçük Sanayi İstasyonu güzergâhının izleneceğini aktaran yetkililer 2 adet 4 liralık ‘Tüm Hatlar’ manyetik bilet kullanılıp, 65 yaş üzeri kişiselleştirilmiş kartların geçerli olmayacağını hatırlattı. 

 

HALKLA İLİŞKİLER ŞEFLİĞİ


Yayınlanma Tarihi : 28.10.2015
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler