BOAT SHOW’A ‘BURULAŞ DAMGASI’

 BOAT SHOW’A ‘BURULAŞ DAMGASI’

35. ULUSLARARASI İSTANBUL BOAT SHOW’DA BURULAŞ ÖNEMLİ TEMASLARA İMZA ATTI

 

Kent içi ulaşım çözümlerinin yanında deniz ve hava taşımacılığı ile Türkiye’nin ulaşım markaları arasında yerini alan Burulaş, deniz üzerinde düzenlenen tek marina fuarı Uluslararası İstanbul Boat Show’da açtığı stant ile fuarın gözdesi oldu.

 

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen 600’den fazla marka, 200’ün üzerinde firma, 250’nin üzerinde tekne ve 20’yi aşkın farklı ülkeden 20 binden fazla ziyaretçinin katıldığı Türkiye’nin deniz üzerinde düzenlenen tek fuarı Uluslararası İstanbul Boat Show, bu yıl 35’inci yaşını kutladı. Türkiye’de ve dünyada her yıl merakla beklenen İstanbul Boat Show’da Bursa’nın ulaşımdaki markası Burulaş, açtığı stant ile fuara damgasını vurdu. Kent içi tekerlekli ve raylı toplu taşımanın yanı sıra şehirler arası ulaşımda hava ve deniz ulaşımı ile adından söz ettiren Burulaş, gerçekleştirdiği çalışmaların ve projelerin tanıtımı konusunda sektörel fuarlara katılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Dubai’de düzenlenen 21. Dubai Arabian Travel Market 2015’te kendisini uluslararası arenada da gösteren Burulaş; Türkiye’nin deniz üzerinde düzenlenen tek fuarı olan Uluslararası İstanbul Boat Show’a da katılım sağlayarak, şehrin ulaşım alanındaki vizyonuna katkı koymayı sürdürüyor.

 

LEVENT FİDANSOY: “BOAT SHOW SON DERECE VERİMLİ BİR FUAR OLDU”

Ülkemizde Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO) ve Deniz Uçağı ile şehirlerarası deniz ulaşımda Burulaş’ın bir marka haline geldiğini ifade eden Burulaş Genel Müdürü Levent Fidansoy, “Bu yıl 35’incisi düzenlenen Boat Show’a sağladığımız katılım ile Burulaş olarak, fuarda ulusal ve uluslararası ölçekte pek çok önemli temasa imza attık. Özellikle deniz ulaşımında gelişen son teknolojileri ve trendleri yakından takip etme fırsatı da yakaladığımız fuarda; Burulaş’ın deniz ulaşımında önemli değerleri olan BUDO ve Deniz Uçağı’nın tanıtımını yaparak kentimizin ulaşım vizyonunu tüm dünyaya duyurduk. Bu bağlamda hem kurduğumuz temaslar noktasında hem de yaptığımız tanıtım ile Burulaş için 35. Uluslararası İstanbul Boat Show, son derece verimli bir fuar oldu” diyerek, sözlerini şu cümlelerle tamamladı: “Bu tarz fuar ve organizasyonlara ilerleyen zamanda da hassasiyet göstereceğiz. Son gelişmeleri yerinde gözlemleme fırsatı bulduğumuz bu organizasyonlarda kentimize değer katmaya devam edeceğiz.”

 

HALKLA İLİŞKİLER ŞEFLİĞİ

 


Yayınlanma Tarihi : 28.10.2015
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler