EKONOMİYE DEĞER KATANLAR ÖDÜL TÖRENİ

BURULAŞ, GELENEKSEL EKONOMİYE DEĞER KATANLAR ÖDÜL TÖRENİNDE HİZMET DALINDA ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLDÜ.

 

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın (BTSO) geleneksel 'Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni' 30.12.2016 saat 18:30’da Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Törene, Bursa milletvekili Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da katıldı.

 

Konuşmaların ardından en başarılı KOBİ'ler, iş barışına katkı sağlayanlar, dönüşüm ve fark oluşturanlar, inovasyon, ihracat, gelir vergisi, kurumlar vergisi ve sektör liderleri kategorilerinde 71 kişi ve kuruluşa ödülleri verildi.

Kent içi ulaşımda gerçekleştirdiği birbirinden modern çözümler ve şehirlerarası ulaşımda deniz ve havacılık alanında yaptığı yatırımlarla Türkiye’nin model şirketlerinden biri haline gelen Burulaş  hizmet kategorisinde ödüle layık görüldü. Burulaş’ın ödülünü Genel Müdür Levent Fidansoy teslim aldı.

 

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay,  Bursa’nın Türkiye'nin yeni vizyonunu en iyi okuyan ve hedeflerine ulaşmasına öncülük eden bir şehir olduğunu,  Bursa’lı firmaların performansıyla,  ilimizin  yurdumuzun hedeflerine ulaşmasına öncülük etmeye devam edeceğini belirtti.

 

 

 

 


 


Yayınlanma Tarihi : 6.1.2017
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler