BURULAŞ Transist 2016’da

BURULAŞ TRANSİST 2016’DA
- İSTANBUL’DA DÜZENLENEN TRANSİST 2016 ULAŞIM KONGRESİ VE FUARI’NDA STANT AÇAN BURULAŞ’IN RAYLI SİSTEMİN YANI SIRA, DENİZ VE HAVA ULAŞIMINDAKİ YATIRIMLARI ZİYARETÇİLERİN BEĞENİSİNİ KAZANDI.

BURSA - İstanbul’da düzenlenen Transist 2016 Ulaşım Kongresi ve Fuarı’nda stant açan Burulaş’ın raylı sistemin yanı sıra, deniz ve hava ulaşımındaki yatırımları ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde “Ulaşım’da 4T: Traffic (Trafik), Timing (Zamanlama), Transform (Dönüşüm) ve Technology (Teknoloji) temasıyla düzenlenen Transist 2016, sektörün önce kuruluşlarını bir araya getirdi. Ulaşım alanında hizmet veren kurum ve otoritelerin yanı sıra ulusal ve uluslararası alanda Büyükşehir ve İl Belediyeleri, Üniversiteler, deniz, kara, demir yolu ve raylı sistem ulaşımında ürün tedarik eden ve hizmet veren firmalar ile sivil toplum kuruluşlarının da katıldığı fuar, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan tarafından açıldı.

Kent içi ulaşımda gerçekleştirdiği birbirinden modern çözümler; şehirler arası ulaşımda denizcilik ve havacılık alanında yaptığı yatırımlarla Türkiye’nin model şirketlerinden biri haline gelen ve çıktığı yolda Avrupa’nın da marka şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Bursa Büyükşehir Belediyesi ulaşım şirketi BURULAŞ da açtığı stant ile faaliyetlerini katılımcılara anlattı.
Fuar ziyaretçileri ve katılımcıları tarafından yoğun ilgi gören Burulaş standında, TÜRSİD (Tüm Raylı Sistem İşletmecileri Derneği) ve OİDER (Otobüs İşletmecileri Derneği) başkanlığı da yapan Burulaş Genel Müdürü Levent Fidansoy, sektörün yapısal sorunları ve çözümleriyle ilgili görüşlerini katılımcılarla paylaştı.


Yayınlanma Tarihi : 6.12.2016
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler