BURULAŞ tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

BURULAŞ tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

24 Kasım Öğretmenler gününde, yurdumuzda olduğu gibi tüm dünyada, öğretmenlik mesleğini icra edenler için çeşitli etkinlikler düzenleniyor. BURULAŞ’ta, 24 Kasım Öğretmenler gününde, kişiselleştirilmiş öğretmen BursaKart'larını vizelettirmek için, Şehreküstü Seyahat Kartları ofisine gelen ilk üç öğretmene, gidiş dönüş deniz uçağı bileti hediye etti.  Biletlerini Pazarlama ve Yolcu İlişkileri Müdürü Emre ERGÜN’den alan öğretmenler, BURULAŞ’ın bu güzel sürprizi karşısında mutluluklarını dile getirdiler. Ayrıca, öğretmenler mesleklerine olan tutkularını, BURULAŞ facebook hesabında da, yorum olarak paylaştılar ve en çok beğeni alan 25 yoruma gidiş dönüş BUDO bileti hediye edilecek.

Öğretmenler sadece kitaplardaki bilgileri öğreten kişiler değil, aynı zamanda öğrenciler için rol modeldirler ve öğrencilerin kişilik eğitimine ve karakter oluşumuna azami özen göstermeleri gerekmektedir. Atatürk’de, “cumhuriyet, fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister. Yeni nesli bu nitelik ve kabiliyette yetiştirmek öğretmenlerin elindedir.” Sözüyle bir toplumun şekillenmesinde ne kadar önemli olduklarını belirtmiştir.  

Bir milletin milli, ahlaki ve kültürel yönden güçlü olması öğretmenlerin üstün çalışmalarına bağlıdır. Bu hizmette öğretmenlerimizin emeği unutulamaz. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.


Yayınlanma Tarihi : 28.11.2016
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler