Burulaş Eker I Run Koşusu'nda

BURULAŞ EKER I RUN KOŞUSU’NDA
Bursa’nın önemli markalarından ve sektörünün öncü kuruluşlarından olan Burulaş, ekim ayı içerisinde gerçekleştirilen Eker I Run Koşusu’ndaki standı ile ilgileri üzerine topladı.

Eker’in “Sağlıklı Yaşam İçin Koş” mottosuyla hayata geçirdiği  üçüncü “Eker I Run Yol Koşusu 9 Ekim Pazar günü gerçekleştirildi. Eker Meydan’dan start alan tüm sporseverlerin katıldığı bu koşuda Burulaş da açtığı stant ile katılımcılardan yoğun ilgi gördü.

BUDO İLE ÜCRETSİZ ULAŞIM
3. Eker I Run Yol Koşusu’nun sponsorlarından biri de Burulaş’tı. Organizasyonun ulaşım sponsorluğunu üstlenen Burulaş, İstanbul’dan katılan koşucuların BUDO ile Mudanya’ya ve Mudanya’dan da otobüslerle koşu alanına transferlerini gerçekleştirdi. Organizasyonun sonunda koşucuların İstanbul’a dönüşleri de yine Burulaş tarafından sağlandı.

BURULAŞ STANDI RENK KATTI
Eker Meydan’da yer alan Burulaş standı, tüm katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü. Stant, çocuklar ve gençler için çeşitli hediyeler, dummy ve presstegram uygulaması ile organizasyon en renkli noktalarının başında yer aldı. Katılımcılar, eğlenceyi  sosyal medyada farklı boyuta taşıdılar. Katılımcıların, kişisel mobil cihazları ile çektikleri fotoğrafları; etkinliğe özgü #Burulaş’la koş hashtag’ı ile Instagram'a yüklendi ve özel kiosk vasıtasıyla 20 saniye içerisinde yine etkinliğe özgü dijital bir çerçeve içinde kendilerine sunuldu.

BÜYÜK DESTEK
Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Bursa Büyükşehir Belediyesi desteğiyle yapılan Eker I Run Koşusu’nun bu yılki sponsorları arasında, Burulaş’ın yanında Karacabey Belediyesi, Eker Meydan, HETADER, Hastavuk, Sırma, Nuh’un Ankara, Özhan Market, Hisar Reklam, Eser Ofset, Plaza Tur, Bursa Bilim Teknoloji Merkezi, Bursa Müzeler Müdürlüğü, Rezectec, Diyetkolik. com, Kağan Ambulans Hizmetleri de yer aldı. Eker Meydan’dan start alan tüm sporseverlerin katıldığı bu koşuda minik adımlar kayıt ücretlerinin tamamı, 5 K ve 15 K kayıt ücretlerinden ise 5 TL’si, sosyal sorumluluk partneri HETADER’e bağışlandı.

 


Yayınlanma Tarihi : 31.10.2016
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler