BURULAŞ ile sanata yolculuk

BURULAŞ ile sanata yolculuk

- BURULAŞ YÖNETİMİNDEKİ BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULUSLARARASI VE ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ, BURSA’NIN ŞEHİRLERARASI TRAFİĞİNİN KALBİ OLMASININ YANI SIRA KULLANIMA AÇTIĞI SERGİ ALANI İLE YOLCULARINA FARKLI BİR ATMOSFER SUNMAYA DEVAM EDİYOR.

 

Kent içi ve şehirlerarası ulaşımda sunduğu yenilikçi ve alternatif çözümlerle Bursa’nın ulaşım alanındaki hızla büyüyen markası Burulaş, Bursa Büyükşehir Belediyesi Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde faaliyete geçirdiği sergi alanı ile yolcularına farklı aktiviteler sunmaya devam ediyor. Burulaş Genel Müdür Yardımcısı Erdinç Alkan, Terminal Müdürü Erol Keyfoğlu ve birçok ziyaretçinin de katılımı ile terminal içinde açılan Kâğıt Rölyef Sergisi, kâğıt rölyef sanatı tutkunlarını ve terminal yolcularını sanatla buluşturdu.

“İşimize estetik katıyoruz”
Sergi açılışına katılan Burulaş Genel Müdür Yardımcısı Erdinç Alkan, “Burulaş olarak işimizi yaparken en iyisini üretmeyi hedefliyoruz. Bunun yanında ortaya estetik olarak da eksiksiz bir iş çıkarmaya gayret ediyoruz. Bu bağlamda salt ulaşım olgusunun yanında bugün burada açılan sergi ile terminalin daha cazip ve renkli bir hale geldiği inancındayım. 15 gün süreyle ücretsiz olarak sergi açma imkânı sunduğumuz bu alanda, bundan sonra da böyle etkinlikler düzenleyerek terminal ziyaretçilerine farklı atmosfer yaşatmaya devam edeceğiz” dedi.

“Günde 30 bin yolcu sanatla buluşuyor”
Bursa Büyükşehir Belediyesi Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin bu tür etkinliklere önem verdiğini vurgulayan Terminal Müdürü Erol Keyfoğlu, “Terminalimiz Bursa’nın ulaşımı açısından büyük önem taşıyor. Türkiye’nin doğusundan batısına ulaşmak için buraya günde ortalama 30 bin yolcu geliyor. Buradaki binlerce kişinin telaşlı koşuşturmasına sergimizin tatlı bir mola olacağına inanıyoruz. Önümüzdeki süreçte de birçok renkli sergi ile yolcularımızı buluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 
24 Mayıs’a kadar devam edecek olan serginin sahibi Kağıt Rölyef Sanatçısı İdris Özdoğan da sergiye gösterilen ilgiden memnun olduğunu belirterek Burulaş yöneticilerine desteklerinden dolayı teşekkür etti. Özdoğan, sanatseverleri sergi süresince Bursa Büyükşehir Belediyesi Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne davet etti.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

 


Yayınlanma Tarihi : 11.5.2015
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler