BİR SOSYAL TESİS DE BURULAŞ' TAN

                 

BİR SOSYAL TESİS DE BURULAŞ’TAN

-       GEREK KENT İÇİ RAYLI SİSTEM VE TOPLU TAŞIMA GEREKSE İSTANBUL’A DENİZ VE HAVA ULAŞIMINDA TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ MARKALARINDAN BİRİ HALİNE GELEN BURULAŞ, HİZMETE AÇTIĞI SOSYAL TESİSLE HEM PERSONELİ İÇİN YENİ BİR BULUŞMA ADRESİ OLUŞTURDU HEM DE BURSALILARI KALİTELİ HİZMETLE BULUŞTURMUŞ OLDU.

-       BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, TÜRKİYE’YE 26 DALDA ÖRNEK OLAN BURSA’DA BU ÇALIŞMALARI BELEDİYE ŞİRKETLERİNİN DE ÖNEMLİ KATKILARIYLA HAYATA GEÇİRDİKLERİNİ BELİRTEREK, BURULAŞ TARAFINDAN HİZMETE AÇILAN SOSYAL TESİSİN BÖLGEYE ÖNEMLİ BİR DEĞER KATACAĞINI SÖYLEDİ.

 

Bursa’da alışılagelmiş sosyal tesis anlayışını 2009 yılında tamamen değiştiren ve belediye personeli dışındakilere kapalı olan tüm tesislerin kapılarını sonuna kadar vatandaşların hizmetine açan Büyükşehir Belediyesi, sosyal tesisleriyle de önemli bir marka haline geldi. Geleneksel tatların yanı sıra dünya mutfağından örnekler ve alternatif lezzetleri sosyal tesisleri ile Bursalılarla buluşturan BURFAŞ’ın ardından, ulaşım şirketi Burulaş da Bursa’ya yeni bir sosyal tesis kazandırdı. Çarşıda Tarihi Köylü Pazarı girişindeki iki katlı bina, Burulaş tarafından restorasyonun ardından ayrıcalıklı bir sosyal tesise dönüştürdü. Burulaş personelinin misafirlerini ağırlayacakları, aileleriyle vakit geçirebilecekleri bir mekan olarak tasarlanan tesis, aynı zamanda Bursalıları da kaliteli ve güvenilir hizmetle buluşturacak.

Şirketlerimiz sinerji yakaladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ulaşımdan spora, çevre ve altyapıdan tarihi ve kültürel mirasa kadar farlı 26 dalda Bursa’nın Türkiye’ye örnek olduğunu belirterek, bu başarıda belediye şirketlerinin de büyük katkısı olduğunu söyledi. Verimliliğin artması ve daha hızlı hizmet sunulması amacıyla şirketlerin de önemli bir sinerji yakaladığınız dile getiren Başkan Altepe, “Ulaşım sektöründe Türkiye’nin önemli markaları arasına girmeyi başaran Burulaş, şimdi de çarşının merkezinde hem çalışanları hem de Bursalıların faydalanması için önemli bir tesisi kentimize kazandırırdı. Tarihi Köylü Pazarı girişindeki bu tesis bölgeye de önemli bir değer katacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Burulaş Genel Müdürü Levent Fidansoy da Büyükşehir Belediyesi’nin de desteğiyle örnek yatırımları Bursa’ya kazandırdıklarını belirterek, hizmete açtıkları sosyal tesisin hem Burulaş çalışanları hem de tüm Bursalılar için yeni bir buluşma noktası olacağını vurguladı.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesini kesen Başkan Altepe ve protokol üyeleri daha sonra tesisi gezdi.

 

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI

BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ


Yayınlanma Tarihi : 23.3.2015
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler