BUDO ile İstanbul – İzmir arası 2 saat kısaldı

BUDO İLE İSTANBUL – İZMİR ARASI 2 SAAT KISALDI


 

– Bursa ile İstanbul arasında deniz ulaşımının yeni markası olan Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO), Kamil Koç firması ile yaptığı yeni işbirliğiyle hem İstanbul – İzmir arasını 2 saat kısalttı hem de Kamil Koç ile BUDO aktarmalı yapılan seferlerde vatandaşlara ücretsiz deniz yolculuğu imkanı sağladı.

Bursalıları ekonomik ve kaliteli deniz ulaşımı ile tanıştıran BUDO, farklı kampanya ve uygulamalarla vatandaşlara avantajlı ulaşım imkanları sunmaya devam ediyor. Daha önce Kamil Koç firması ile BUDO arasında yapılan işbirliğinde, Erdek – Avşa – Tekirdağ BUDO biletini ibraz eden yolculara, Kamil Koç’tan Erdek biletlerini 20 TL yerine 16 TL’ye alma imkanı sunulmuştu. İki firma arasında yapılan yeni işbirliğiyle bu kez İstanbul ve İzmir arasındaki mesafe iki saat kısalıyor. Kamil Koç ile İstanbul kalkışlı İzmir, Manisa ve Balıkesir seferlerini BUDO aktarmalı yapan yolculardan, deniz yolculuğu için hiçbir ek ücret alınmazken, yolculuk süresi de 2 saat kısalmış oldu.

Bursa’dan 3, İstanbul’dan da 3 olmak üzere günlük 6 seferde uygulanacak kampanyadan yararlanmak isteyenler Kabataş ve Mudanya BUDO gişelerinden Kamil Koç biletlerini alabilecekler. Mudanya’daki Kamil Koç satış noktası ile Balıkesir Kamil Koç acentesinde de BUDO bilet satışlarına başlandı.

Armutlu seferleri başladı
Bu arada günlük yolcu sayısını 5 bine kadar çıkaran BUDO, gelen yoğun talep üzerine Armutlu uğramalı seferlere de başladı. Haftanın her günü Mudanya’dan sabah saat 09.00’da kalkan gemi ile İstanbul’dan 15.30’da kalkan gemi, seferlerini Armutlu uğramalı olarak gerçekleştiriyor.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ


Yayınlanma Tarihi : 19.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler