Öğrencilere vize kolaylığı

38BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI ULASIM SIRKETI BURULAS, ULUDAG ÜNIVERSITESI ÖGRENCILERININ AKILLI BUKART VIZE ISLEMLERINI KOLAYLASTIRMAK IÇIN GÖRÜKLE YERLESKESI'NDE 'KISISELLESTIRME VE VIZE BÜROSU' AÇTI.
 
Bursa Büyüksehir Belediyesi ulasim sirketi Burulas, vize ve kisisellestirme islemlerinde yogunlugu azaltmak ve üniversite ögrencilerine kolaylik saglamak amaciyla Uludag Üniversitesi Görükle yerleskesinde 'Kisisellestirme ve Vize Bürosu' açti.
 
Burulas Genel Müdürü Dr. Ali Kaya, her yil üniversiteye yaklasik 10 bin yeni ögrencinin geldigini hatirlatarak, "Bursa'ya yeni gelen ögrencilerin vize islemlerini kolaylikla yaptirabilmeleri ve her yil yenilenen islemler nedeniyle Sehreküstü Istasyonu Kisisellestirme ve Vize Bürosu'nda yasanan yogunlugu azaltmak amaciyla bu hizmeti kampüse tasimayi tercih ettik. Uludag Üniversitesi Rektörü Mete Cengiz'in de destegiyle açtigimiz Kisisellestirme ve Vize Bürosu hafta içi her gün ögrencilerimize hizmet verecek" diye konustu.
 
Vizesi geçen kartlar iptal edilmiyor
Vatandaslarin vize islemlerini zaman kaybetmeden yapabilmeleri için akilli BuKart vizelerinin yenilenme isleminin bir yila yayildigini da hatirlanan Kaya, "BuKart'lara dolum yapildiginda vatandaslarimiza verilen MGS fislerinde vizenin bitim tarihi yaziyor. Bursalilar, bu tarihe göre yil içinde istedikleri dönemde vizelerini yaptirabilirler" seklinde konustu.
Vizesi geçen kartlarin iptal edilmedigini de vurgulayan Kaya, vize islemi yapildigi andan itibaren kartlarin yeniden kullanilabilecegini ve vatandaslarin herhangi bir magduriyet yasamamak için vize bitis tarihlerini takip etmeleri gerektigini sözlerine ekledi.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler