BUDO 1 Milyon Yolcuya Ulaştı

BUDO 1 MİLYON YOLCUYA ULAŞTI

- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN BURSA – İSTANBUL ARASINDA KONFORLU VE EKONOMİK ULAŞIM İMKANI SAĞLANMASI AMACIYLA KURULAN BUDO 1 MİLYONUNCU YOLCUSUNU BURSA’YA GETİRDİ.
BURSA
– Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Bursa – İstanbul arasında konforlu ve ekonomik ulaşım imkanı sağlanması amacıyla kurulan BUDO’nun 1 milyonuncu yolcusu, İstanbul Kabataş iskelesinden 12.00’da hareket eden feribotla gelen Oya Erenulu oldu. Erenulu, Mudanya İskelesi’nde çiçeklerle karşılandı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin BURULAŞ bünyesinde kurduğu Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO) ile vatandaşlar, Bursa ve İstanbul arasında konforlu, kaliteli ve ekonomik ulaşım imkanından yararlanıyor. Vatandaşların yoğun ilgisi nedeniyle çoğu zaman ek feribot seferleri düzenleyerek hizmete devam eden BUDO, 1 milyonuncu yolcusunu Bursa’da karşılamanın mutluluğunu yaşadı. İstanbul
Kabataş’ta bulunan BUDO iskelesinden saat 12.00’da hareket eden feribotta yolculuk yapan Oya Erenulu isimli 1 milyonuncu BUDO yolcusu, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye bu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek BUDO’dan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

BUDO yüzleri güldürüyor

1 milyonuncu yolcuyu karşılamak için Mudanya’daki BUDO iskelesine gelen BURULAŞ Genel Müdürü Levent Fidansoy, BUDO’nun sunduğu hizmetlerden vatandaşlar nezdinde olumlu tepkiler aldıklarını ifade ederek, farklı destinasyonlar da eklenerek bu çalışmaların artarak devam edeceğini dile getirdi. 1 milyon yolcuya ulaşmalarının önemine değinen Fidansoy, “Vatandaşların yüzleri gülmese BUDO’ya bu kadar rağbet göstermezlerdi. Bu hizmetlerde emeği geçen tüm personelimize
teşekkür ediyorum” dedi.

Çiçeklerle karşılanan 1 milyonuncu yolcuya ayrıca 4 adet BUDO yolcu bileti hediye edildi.


BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI

BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ


Yayınlanma Tarihi : 30.4.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler