BUDO 100 bin yolcuyu aştı

BUDO 100 bin yolcuyu asti
-  Bursa Büyüksehir Belediyesi tarafindan Bursa – Istanbul arasinda konforlu ve ekonomik ulasim imkani saglanmasi amaciyla kurulan BUDO’nun 100 bininci yolcusu, 1 yasindaki Gökay Yakin oldu.

BURSA – Bursa Büyüksehir Belediyesi tarafindan Bursa – Istanbul arasinda konforlu ve ekonomik ulasim imkani saglanmasi amaciyla kurulan BUDO’nun 100 bininci yolcusu, bugün Istanbul’dan gelen 1 yasindaki Gökay Yakin, Mudanya’da çiçeklerle karsilandi.

Bursa Büyüksehir Belediyesi’nin BURULAS bünyesinde kurdugu Bursa Deniz Otobüsleri Isletmesi (BUDO) ile vatandaslar, Bursa ve Istanbul arasinda konforlu, kaliteli ve ekonomik ulasim imkanindan yararlaniyor. Bu ay sonuna kadar 100 bin yolcuya ulasmayi hedefleyen BUDO, Nisan ayi bitmeden hedefine ulasti. Büyüksehir Belediye Baskani Recep Altepe, BUDO’nun 100 bininci yolcusunu Mudanya BUDO Iskelesi’nde çiçeklerle karsiladi. Annesi Ayse Yakin ve babasi Serdar Yakin ile birlikte Istanbul’dan 11.30’da BUDO’ya binerek Bursa’ya gelen 1 yasindaki Gökay Yakin’i karsilayan Baskan Altepe, BUDO’nun kisa sürede vatandaslarin ilgi odagi haline geldigini söyledi.

“Hedefimizi astik” 

BUDO’nun beklenenden fazla talep gördügünü anlatan Baskan Altepe, “24 Ocak’ta seferlerine baslayan BUDO, 3. ayini doldurdugu bugünde 100 bininci yolcuya ulasti. Hedefimizi astik. Yaz boyunca yüzbinlerce yolcuyu tasiyip en güzel hizmeti vermeyi hedefliyoruz” diye konustu.

Baskan Altepe, Bursa ve Istanbullu vatandaslarin talepleri üzerine seferlerine baslayan ve kisa sürede çok yogun ilgi gören BUDO’nun seferlerinin ihtiyaç duyuldugu takdirde artirildigini da sözlerine ekledi.

Gökay Yakin’in annesi Ayse Yakin da BUDO’dan çok memnun olduklarini ifade ederek, “BUDO’nun özellikle çocugu olan aileler için çok önemli bir uygulama oldugunu düsünüyorum. Kisa sürede rahatça Bursa’dan Istanbul’a ulasimi sagliyor. Büyüksehir Belediyesi’ne ve Baskan Recep Altepe’ye çok tesekkürler” dedi.

BURSA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA ILISKILER SUBE MÜDÜRLÜGÜ


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler