Besaş Kalitesine Budo Yolcularından Tam Not


- BURSALILARI 30 YILI ASKIN SÜREDIR KALITELI, SAGLIKLI VE EKONOMIK GIDA ILE BULUSTURAN BESAS, AYNI HIZMET KALITESINI SIMDI DE BUDO’YA AIT GEMILERIN BÜFELERINDE SÜRDÜRÜYOR.
- BURSA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI TARAFINDAN BURSA ISTANBUL ARASINDA KONFORLU ULASIMIN SAGLANMASI AMACIYLA BASLATILAN BUDO ILE YOLCULUK YAPAN VATANDASLAR, GEMI IÇINDEKI BÜFELERDEN BESAS’IN KALITELI ÜRÜNLERINE UYGUN FIYATLARLA ULASABILIYOR.

BURSA - Bursalilari 30 yili askin süredir kaliteli, saglikli ve ekonomik gida ile bulusturan BESAS, ayni hizmet kalitesini simdi de BUDO’ya ait gemilerin büfelerinde sürdürüyor. Bursa Büyüksehir Belediyesi tarafindan bursa Istanbul arasinda konforlu ulasimin saglanmasi amaciyla baslatilan BUDO ile yolculuk yapan vatandaslar, gemi içindeki büfelerden BESAS’in kaliteli ürünlerine uygun fiyatlarla ulasabiliyor.

Burulas bünyesinde kurulan Bursa Deniz Otobüsleri Isletmesi (BUDO) ile vatandaslara Bursa ve Istanbul arasinda konforlu, kaliteli ve ekonomik ulasim imkani sunan Büyüksehir Belediyesi, gemi içindeki servis hizmetlerinde de vatandaslari BESAS kalitesiyle bulusturdu. BUDO bünyesinde çalisan 4 geminin de büfe isletim görevlerini üstlenen BESAS, yaklasik 30 yildir Bursalilara sundugu kaliteli, saglikli ve ekonomik gida hizmetlerini simdi de ulasimda BUDO’yu tercih eden vatandaslara sunuyor. BESAS’in satis noktalarinda yer alan genis ürün yelpazesine gemilerde de ulasma imkani bulan vatandaslar, ayni ürünleri ekonomik fiyatlarla alma imkanina kavusuyor. Bunun yaninda çaydan kahveye, soguk içeceklerden aperatif atistirmalara kadar her sey piyasa fiyatlarindan satisa sunuluyor.

Amacimiz rekabet degil hizmet
BUDO’nun vatandaslardan gelen yogun talepler üzerine kuruldugunun altini çizen Büyüksehir Belediye Baskani Recep Altepe, vatandaslara en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmanin gayreti içinde olduklarini söyledi. Bu nedenle kimseyle rekabet etmediklerini ve kar amaci gütmediklerini vurgulayan Baskan Altepe, “Gemi içi hizmetler de kalite standardini yüksek, fiyat politikasini ise düsük tutmak amaciyla büfeleri yine belediyemizin sirketi olan BESAS isletiyor. Seferlerin basladigi ilk günden beri fiyat politikamizi piyasa fiyatlariyla esdeger olarak belirledik. Vatandaslardan gelen olumlu tepkiler de sistemin ne kadar dogru isledigini gösteriyor” dedi.

Ekonomik fiyatlar
Gemilerde yer alan BESAS büfelerindeki bazi ürünlerin fiyatlari söyle:
Francala Ekmek 0,70 kurus, Kepekli Ekmek 0,80 kurus, Tam Bugday Ekmegi 0,80 kurus, Timsah Ekmek 0,50 kurus, Sampiyon Ekmek 0,50 kurus, Light Ekmek 1.00 TL, Köy Ekmegi 1,25 kurus, Çay 0.50 kurus, Nescafe 1.00 TL, cappuccino 1.00 TL.


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler