Bursalıların Körfez Keyfi Yeniden Başlıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin Bursalıları denizle buluşturan tarifeli körfez seferleri, Ramazan Bayramı’nın ardından yeniden başlayacak.

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım şirketi BURULAŞ tarafından işletilen ve Mudanya, Armutlu, Fıstıklı, Kumla ve Mudanya hattında gerçekleştirilen körfez seferleri, 25 Ağustos Cumartesi gününden itibaren vatandaşlara yeniden deniz keyfi yaşatacak.


Ramazan ayı nedeniyle ara verilen körfez turları, Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri 2 ayrı tur halinde gerçekleştirilecek. Tarifeli körfez seferleri sabah saat 09.30’da Mudanya’dan başlayıp Armutlu, Fıstıklı, Kumla istikametinde seyredecek ve Mudanya’da son bulacak. Akşam seferleri ise saat 18.30’da yine Mudanya’dan başlayacak. Körfez seferlerine katılan Bursalılar, temiz deniz havasının yanı sıra canlı müzikle de keyifli günün tadını çıkaracak. Kişibaşı 7 TL olarak belirlenen tarifeli körfez seferlerine binişler de akıllı BuKartlarla sağlanıyor. Körfez seferleri gemisi, 25 Ağustos Cumartesi gününden itibaren Mudanya limanından hareket edecek.

 


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler