Bursaray'da Sinyalizasyon Bakımı

Bursa Büyüksehir Belediyesi'nin ulasim sirketi BURULAS tarafindan BursaRay hatlarinda bakim yapilacagindan 18 Mart Pazar günü, bazi hatlarda zaman zaman seferler yapilamayacak.

BursaRay hatlarinda yapilacak sinyalizasyon düzenlemesi nedeniyle 18 Mart Pazar günü, sabah saatlerinden saat 11.00'e kadar bazi hatlarda hizmet verilemeyecek. Vatandaslara konforlu ulasim imkani sunan BursaRay'in daha güvenli hizmet vermesi için sinyalizasyon sisteminde düzenleme yapilacak. Bu nedenle 18 Mart Pazar günü sabahin erken saatlerinden, saat 11.00'e kadar Küçüksanayi-Acemler ve Emek-Acemler istasyonlar arasinda seferler yapilmayacak. Bakim çalismalari sirasinda, 06.00 ile 11.00 saatleri arasinda otobüsler 5'er dakika ara ile karsilikli istasyonlardan ücretsiz olarak hizmet verecek.
Ayni gün Uludag Üniversitesi'nde gerçeklestirilecek olan Üniversite Dil Sinavi ile ilgili tedbirleri de alan BURULAS, yalnizca 08.00 ile 09.30 saatleri arasinda Acemler'den hareket edecek olan otobüslerle Izmir Yolu üzerinden direk Uludag Üniversitesi'ne ulasim saglayacak.
 


Yayınlanma Tarihi : 2.9.2014
Burulaş Bursa Ulaşım Toplu Taşım İşletmeciliği Turizm San. Ve Tic. A.Ş.
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kuruluşudur.

Müşteri Hizmetleri

Hızlı Menü

Bilmeniz Gerekenler